Aktualności z życia firmy

23.09.2017 Międzynarodowe Targi CMS 2017 w Berlinie

Z przyjemnością informujemy, że między 19 a 22 września po raz kolejny uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach i Kongresie Technologii, Systemów Czyszczących oraz Zarządzania Budynkami CMS 2017 w Berlinie. W imprezie udział brało ponad 350 wystawców, którzy przyjechali z 20 krajów, aby zaprezentować profesjonalne produkty do czyszczenia oraz nowoczesny sprzęt myjący.

Targi CMS 2017 Berlin

Jako doświadczeni fachowcy działający w branży sprzątającej od ponad 20 lat nie mogło nas zabraknąć na tak prestiżowej imprezie. Zapoznaliśmy się z ciekawą i zarazem bogatą ofertą obejmującą czyszczenie budynków i elewacji, a także sprzątanie w pomieszczeniach magazynowych oraz halach produkcyjnych. Zapoznaliśmy się z nowościami z zakresu chemii i przyjrzeliśmy się nowym rozwiązaniom usprawniającym czyszczenie powierzchni różnego typu.

Targi CMS 2017 Berlin

Wzięliśmy udział w spotkaniach poświęconych zarządzaniu, obsłudze oraz dobrej organizacji pracy, przy jednoczesnym dbaniu o infrastrukturę budynków i środowisko naturalne.

Targi CMS 2017 Berlin

Z targów branżowych CMS 2017 w Berlinie wróciliśmy gotowi do tego, aby podejmować kolejne wyzwania. Bogatsi o nową wiedzę możemy świadczyć usługi sprzątające na jeszcze wyższym poziomie.