Technologia sprzątania

W ciągu wielu lat zdobywania doświadczenia w branży sprzątającej wypracowaliśmy metody spełniające wysokie wymogi jakości oraz ochrony środowiska. Obecnie możemy zaoferować naszym Klientom kompleksowe metody czyszczenia, wykorzystując do tego doskonały sprzęt, sprawdzone i skuteczne preparaty oraz umiejętności naszej wysoce wyspecjalizowanej kadry, co zachęca nas do ciągłego doskonalenia metod wykorzystywanych w codziennej pracy. Znajomość nowoczesnych technologii pozwala nam na realizację nawet bardzo wymagających zleceń z zakresu cyklicznego sprzątania zakładów przemysłowych, biur i biurowców, hal, magazynów, placówek medycznych, prac alpinistycznych, utrzymywania terenów zewnętrznych, czyszczenia oraz mycia elewacji i prac wysokościowch. Ciągłe szkolenia pracowników w kraju i za granicą, współpraca ze znakomitymi partnerami, a także doskonała znajomość środków chemicznych oraz nowoczesnych rozwiązań czyszczących sprawiają, że świadczymy nasze usługi, także te wymagające znacznie więcej pracy oraz zaangażowania, na znakomitym poziomie.

Współpraca z najlepszymi fachowcami w branży

Od lat prowadzimy owocną współpracę z przedsiębiorstwami będącymi liderami branży sprzątającej. Jednym z naszych sprawdzonych partnerów jest włoska firma Fimap. To międzynarodowy lider zajmujący się produkcją innowacyjnych maszyn do czyszczenia posadzek. Chętnie korzystamy z oferty, w której znajdują się automaty szorująco-zbierające, zamiatarki, odkurzacze, maszyny jednotarczowe, a także inne nowoczesne urządzenia przeznaczone do specjalistycznego mycia i czyszczenia powierzchni różnego typu i o różnych wymaganiach. Korzystanie z maszyn firmy Finap daje nam gwarancję świadczenia usług najwyższych standardów, z zachowaniem ergonomii, higieny oraz dbałości o środowisko. Przedsiębiorstwo stawia przede wszystkim na innowację, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oferowanych urządzeń oraz troski o zadowolenie klientów, do których niewątpliwie również się zaliczamy.

Fimap

Prowadzimy również wspólne działania z firmą Henry Kruse. To doświadczone międzynarodowe przedsiębiorstwo umożliwia nam dostęp do sprawdzonych i zarazem bezpiecznych chemicznych środków czystości, wyposażenia pomieszczeń sanitarnych, maszyn i urządzeń czyszczących, a także środków specjalnego zastosowania. Doskonała znajomość branży, otwarcie na potrzeby partnerów biznesowych oraz wieloletnie doświadczenie sprawiły, że przedsiębiorstwo może pochwalić się dziś znakomitą renomą. To z kolei gwarantuje nie tylko nam, ale także naszym Klientom pewność, że produkty, po które sięgamy podczas realizacji kontraktu, należą do sprawdzonych, skutecznych i zarazem dobranych zgodnie z wymaganiami, jakie stawiają przed nami kontrahenci.

Henry Kruse

Współpraca z czołowymi przedstawicielami branży sprzątającej umożliwia nam korzystanie z wielu możliwości niedostępnych konkurencyjnym firmom. Podczas przygotowywania oferty dla naszych Klientów oraz wdrażania proponowanych w ramach kontraktu rozwiązań nad wszystkim zawsze czuwają specjaliści – technolog lub grupa fachowców odpowiedzialni za właściwą i przede wszystkim zadowalającą realizację wyznaczonych zadań.

Automaty szorująco-zbierające

Urządzenia przeznaczone do kompleksowego czyszczenia posadzek. Umożliwiają jednoczesne szorowanie powierzchni, zgarnianie zalegających zanieczyszczeń, a także suszenie powłoki. Automat szorująco-zbierający przeznaczony jest do czyszczenia zarówno małych, jak i dużych pomieszczeń, nawet do 30 000 m kw. To kompaktowe urządzenie ułatwia pozbywanie się każdego typu zabrudzeń z posadzki, przy jednoczesnym dokładnym szorowaniu oraz suszeniu powierzchni. Doskonale sprawdza się podczas codziennego mycia posadzek w takich miejscach, jak hale przemysłowe, placówki zdrowia, powierzchnie handlowe, biura oraz inne przestrzenie wymagające regularnego czyszczenia. Automaty tego typu to nie tylko kompleksowe, ale także bardzo wydajne rozwiązania ułatwiające wykonywanie codziennych prac porządkowych wewnątrz budynków.

Automaty szorująco-zbierające

Zamiatarki

Zamiatarki do kompaktowe maszyny ułatwiające pozbywanie się zanieczyszczeń zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dedykowane są szczególnie do pozbywania się zabrudzeń z obszarów przemysłowych oraz miejskich. Znakomicie ułatwiają zachowanie odpowiedniego poziomu czystości terenów zielonych, podjazdów, parkingów i chodników. Urządzenie sprawdza się również podczas usuwania zanieczyszczeń w pomieszczeniach magazynowych. Innowacyjne rozwiązania umożliwiają zbieranie każdego typu zabrudzeń (zarówno odpadów stałych, jak i pyłów lekkich), w bardzo wymagających warunkach, na powierzchni od 2000 do nawet 40 000 m kw. Maszynę tego typu wyróżnia również wysoka wydajność oraz długa żywotność szczotek i zastosowanych filtrów przeznaczonych do zbierania drobnych pyłów.

Zamiatarki

Odkurzacze

Podczas prac wykorzystujemy możliwości, jakie dają nam wielofunkcyjne odkurzacze komercyjne oraz przemysłowe. Urządzenia zaopatrzone zostały w innowacyjne rozwiązania: technologia WETorDRY umożliwia usuwanie zarówno cieczy, jak i pyłów, bez konieczności stosowania osobnych filtrów, natomiast technologia AUTO-CLEAN gwarantuje automatyczne czyszczenie filtra bez przerywania pracy. Odkurzacze znajdują szerokie zastosowanie podczas pozbywania się pyłów, plam z cieczy oraz innych zabrudzeń. Modele przemysłowe wyróżnia wydajność i znakomita praca w każdych, nawet bardzo wymagających warunkach. Innowacyjne rozwiązania techniczne zapewniają nie tylko znakomite pozbywanie się zanieczyszczeń w pomieszczeniach usługowych, handlowych oraz przemysłowych, ale także cichą i ergonomiczną pracę. Wytrzymała obudowa zapewnia trwałość nawet po długim użytkowaniu maszyny.

Odkurzacze

Narzędzia ekstrakcyjne

Profesjonalne narzędzia ekstrakcyjne umożliwiają nam kompleksowe czyszczenie wykładzin oraz innych powierzchni wymagających specjalnych środków. Urządzenia wykorzystują ekstrakcję wtryskową do usuwania plam nie tylko z wykładzin i dywanów, ale także powierzchni tapicerowanych oraz tekstyliów. Dzięki temu znakomicie sprawdzają się podczas sprzątania biur i obiektów użyteczności publicznych, warsztatów samochodowych, ale przede wszystkim wnętrz hotelowych i restauracyjnych. Korzystamy również ze specjalistycznych dmuchaw nadających się do szybkiego suszenia czyszczonych powierzchni, przy jednoczesnym zachowaniu tworzyw w nienagannym stanie. Innowacyjne technologie sprawiają, że narzędzia ekstrakcyjne to nie tylko kompaktowe, ale także bardzo ergonomiczne rozwiązanie idealne do czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerek.

Narzędzia ekstrakcyjne

Szorowarki jednotarczowe

Specjalistyczne szorowarki jednotarczowe stosowane są do czyszczenia powierzchni twardych – w tym syntetycznych, winylowych oraz drewnianych – które posiadają szczególne wymagania pielęgnacyjne. Używane są do doczyszczań, jak również do polimeryzacji podłóg i posadzek, a także czyszczenia dywanów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom urządzenia umożliwiają pozbywanie się nawet bardzo trudnych zanieczyszczeń. Maszyny nie tylko skutecznie usuwają zabrudzenia, ale dodatkowo nadają powierzchni blask i zachowują ją w nienagannej czystości. Jest to możliwe dzięki orbitalnemu działaniu szorowarki jednotarczowej, gwarantującemu równomierne czyszczenie powierzchni, przy jednoczesnym niskim zużyciu detergentów oraz wody. Maszyny nadają się do polerowania podłóg o powierzchni do 4000 m kw, ale sprawdzą się również w niewielkich pomieszczeniach biurowych.

Szorowarki