Malowanie i czyszczenie elewacji oraz mycie ciśnieniowe

10635849_781568055213994_1421770705263763131_n 10636337_781564615214338_4942323721292941474_n

W ramach naszej oferty proponujemy kompleksowe usługi związane z utrzymaniem należytego wyglądu obiektów. Przede wszystkim wykonujemy czyszczenie i malowanie elewacji oraz wszystkie inne prace włączając w to również np. impregnację i usuwanie glonów. Prace wykonujemy przy użyciu technik linowych, rusztowań, zwyżek lub podnośników. Podczas mycia ciśnieniowego powierzchni dysponujemy własnym sprzętem, doświadczoną ekipą i transportem.

Oferowane usługi to między innymi:

  • czyszczenie i mycie elewacji,
  • usuwanie glonów i alg,
  • impregnacja i zabezpieczenie przed glonami,
  • malowanie elewacji,
  • usuwanie graffiti,
  • mycie ciśnieniowe.

Regularne, tradycyjne lub ciśnieniowe mycie i czyszczenie obiektów, a także usuwanie glonów z ich powierzchni pozwala znacznie ograniczyć częstotliwość remontów i malowania.

Bardzo ważne – budynki z bardzo modnych obecnie alucobondów, aluminium i innych okładzin oraz posiadające dużą ilość szkła na swojej powierzchni powinny być czyszczone minimum raz na 6 miesięcy. W przeciwnym razie, szczególnie w Małopolsce i na Śląsku, dochodzi do nieodwracalnych uszkodzeń w szkle i strukturze okładzin.

Obsługujemy zlecenia na terenie całego kraju, w szczególności w Polsce południowej: Kraków, Katowice, Gliwice, Rzeszów, cały Śląsk, GOP.

 

 

Dlaczego my?

  • 1. Jesteśmy specjalistami. Prowadzone przez nas malowanie i czyszczenie elewacji opiera się na doświadczeniu, świetnie wyszkolonej kadrze oraz nowoczesnych technologiach. Dysponujemy unikalnymi środkami oraz pokaźnym parkiem maszynowym.
  • 2. Dla nas nie ma zadań niemożliwych. Z wielką przyjemnością podejmujemy się również zleceń skomplikowanych, a nasze kwalifikacje umożliwiają nam sprawną oraz profesjonalną realizację usług.
  • 3. Bezpieczeństwo i podnoszenie kwalifikacji. Mycie ciśnieniowe elewacji, a także jej malowanie czy usuwanie glonów z jej powierzchni prowadzimy z użyciem zwyżek, rusztowań, podnośników bądź technik linowych. Ponadto zatrudniamy tylko odpowiednio przeszkolone i posiadające wymagane kwalifikacje i dokumenty osoby wyróżniające się sumiennością i profesjonalizmem.

Jak usprawniamy utrzymanie czystości?

Redukcja kadrowo-płacowa.

Przeniesienie usług utrzymania czystości do firmy zewnętrznej pozwala zapomnieć o zwolnieniach lekarskich, urlopach i pracownikach na zastępstwo przy jednoczesnej obniżce kosztów.

Skupienie na biznesie.

Pracownicy odpowiedzialni za administrację i czystość mają więcej czasu na inne zadania. Nie tracą go na tłumaczenie tych samych zadań czwartej pani sprzatającej w miesiącu

Czysty outsourcing.

Przestajemy martwić się o pracowników, zapasy materiałów higienicznych, środków czystości, mopów i wielu innych rzeczy zupełnie nieistotnych z puktu widzenia podstawowego biznesu.

Redukcja kosztów.

Pozwalamy znacznie obniżyć koszty sprzątania poprzez zastosowanie sprawdzonych metod sprzątania, profesjonalną chemię, efekt skali oraz dofinansowanie pracowników.

Dlatego My!

Czysty Efekt. Jakość. Czystość. Bezpieczeństwo.

Nasza kadra wie co się stanie jak dyszę strumieniową z ciśnieniem 250 bar przyłożymy do czyszczonego piaskowca. Co więcej, wiemy co się może stać jak przyłożymy agregat z 2500 bar ! Potrafimy dużo i robimy to dobrze - wybierając nas wybieracie Czysty Efekt.

Najnowsze realizacje

Idzie zima

Winter is coming a tak na poważnie pamiętajcie o bezpieczeństwie! Odśnieżajcie dachy z naszą pomocą.

Mycie specjalistyczne – cement

Ciągnik ten służył przez wiele lat przy budowie dróg i autostrad. W tym czasie został oblepiony warstwą asfaltu i cementu. Co prawda chwilę to trwało, ale Klient przecierał oczy ze zdumienia

Wszystkie