Sprzątanie biur w Krakowie, Katowicach, Gliwicach

baner_111

Profesjonalne sprzątanie biur

Oferujemy usługę sprzątania powierzchni biurowych w formie cyklicznej oraz jednorazowej, w zależności od Państwa wymagań. Proponujemy także prowadzenie serwisu w zastępstwie, aby zachować ciągłość utrzymania czystości na terenie Państwa firmy. Do realizacji zlecenia podchodzimy w sposób zindywidualizowany, aby jak najpełniej odpowiedzieć na oczekiwania naszych Klientów.

Jesteśmy bardzo elastyczni: jako nasi Klienci mają Państwo wpływ na pory sprzątania firmy, a także zakres - a zatem to, jak często prace mają być przez nas wykonywane. Nasz serwis działa zarówno w dzień, jak i w godzinach nocnych, w określonych dniach, siedem dni w tygodniu. Wszystko zależy od tego, jakie posiadają Państwo preferencje. Sprzątanie powierzchni biurowych przeprowadzamy zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i w dużych organizacjach firmach posiadających siedziby w biurowcach.

Wsparcie merytoryczne i techniczne

Przed przystąpieniem do pracy omówimy z Państwem wszelkie szczegóły dotyczące usługi. Sprzątanie firm oraz powierzchni biurowych poprzedzamy wizją lokalną, na podstawie której możemy przygotować wstępną ofertę, nie jest to jednak konieczne. Najważniejsze informacje przekazują nam Państwo. Następnie ustalamy grafik dbając o rzetelną oraz terminową realizację zlecenia. Chętnie podpowiemy, jakie działania powinny zostać podjęte, aby czyszczone powierzchnie należały do higienicznych i zarazem reprezentacyjnych.

W skład naszych usług poza sprzątaniem biura wchodzi również dbanie o jego zaopatrzenie w niezbędne artykuły higieniczne (m.in. mydło, papier toaletowy, ręczniki papierowe, odświeżacze powietrza i tym podobne artykuły), jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaopatrzenie w artykuły higieniczne leżało po stronie dotychczasowego dostawcy. Troszczymy się o to, aby zarówno pracownicy, jak i potencjalni klienci Państwa firmy mogli czuć się pewnie i swobodnie w czyszczonych przez nas pomieszczeniach.

Dysponujemy profesjonalnymi środkami czystości, które są jednocześnie niezwykle skuteczne oraz bezpieczne dla środowiska naturalnego i osób, które mają z nimi styczność. Ponadto korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń czyszczących dostosowanych do warunków panujących w biurowcach. Świetnie znamy się na ich działaniu, dzięki czemu możemy świadczyć usługi sprzątające dla firm na naprawdę wysokim, profesjonalnym poziomie.

Sprzątanie biurowców jest usługą, do której podchodzimy z należytą dbałością. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i chętnie wysłuchamy, jakie mają Państwo oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy Klientów z całego Śląska, Katowic, Gliwic, Częstochowy, Krakowa, Rzeszowa, Lublina, Opola i nie tylko!


Sprzątanie biura w 3 krokach:

  • 1. Metraż, częstotliwość, wizja lokalna. Są to podstawowe informacje, które pozwolą nam przygotować ofertę cenową. Podczas wizji lokalnej będzie możliwość zwrócenia uwagi na charakterystyczne i istotne elementy utrzymywania czystości w Państwa firmie lub innym obiekcie. Wstępną ofertę możemy przesłać jeszcze przed wizją.
  • 2. Kiedy sprzątać? Doradzimy jak najlepiej ułożyć grafik, aby był spójny z charakterystyką Państwa działalności. Sprzątanie biur może odbywać się raz w tygodniu (lub nawet rzadziej) bądź codziennie przez 7 dni w tygodniu. Możliwe jest sprzątanie biur i innych obiektów wcześnie rano, w ciągu dnia, wieczorem lub w nocy. Może ono odbywać się w obecności pracowników lub poza godzinami pracy Państwa firmy.
  • 3. Dobry początek. W pierwszy dzień zjawią się u Państwa 3 osoby: opiekun klienta, kierowca (który będzie dowoził niezbędne środki chemiczne i sprzęt) oraz oczywiście Pani Sprzątająca, która będzie na stałe związana z Państwa firmą. Jeśli dana osoba będzie akurat na urlopie lub zwolnieniu lekarskim, zapewnimy odpowiednie zastępstwo i przekażemy dane o zakresie obowiązków. Wszystko po to, by nie odczuli Państwo w związku z tym żadnego dyskomfortu.

Jak usprawniamy utrzymanie czystości?

Redukcja kadrowo-płacowa.

Skorzystanie z usług zewnętrznej firmy jest o wiele bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż samodzielne sprawowanie kontroli nad utrzymaniem czystości w firmie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie muszą się Państwo martwić o urlopy ani zwolnienia lekarskie osób dbających o czystość w Państwa firmie.

Skupienie na biznesie.

W sytuacji, gdy zachodzą jakiekolwiek zmiany w kadrze sprzątającej dane biuro, Państwa pracownicy administracyjni nie muszą zawracać sobie głowy ustalaniem warunków współpracy. Sami zadbamy o wprowadzenie nowych osób w zakres ich obowiązków.

Czysty outsourcing.

Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie muszą Państwo już dłużej się martwić o zaopatrzenie firmy w artykuły higieniczne, środki czystości, mopy ani żadne inne materiały czy sprzęty.

Redukcja kosztów.

Specjalistyczne środki myjące, efekt skali, dofinansowanie pracowników i najlepsze techniki myjące powodują znaczne obniżenie kosztów utrzymania biura w czystości.

Dlatego My!

Czysty Efekt. Jakość. Czystość. Bezpieczeństwo.

Nasi pracownicy są doskonale wyszkoleni i posiadają szeroką wiedzę na temat polimeryzacji podłóg czy zastosowania profesjonalnych środków kwaśnych i zasadowych. Są również świadomi czym jest stripper i podczas realizowania naszych usług ściśle przestrzegają zasad higieny. Rezultatem naszej pracy jest zawsze Czysty Efekt.

Najnowsze realizacje

Idzie zima

Aby profesjonalnie odśnieżyć dach należy dysponować odpowiednim sprzętem i wiedzą. Zapraszamy do korzystania z naszej pomocy.

Mycie specjalistyczne – cement

Maszyny budowlane mogą być szczególnie problematyczne w czyszczeniu. Ten ciągnik wspomagał budowy dróg i autostrad przez wiele lat, ale dzięki nam powstała na jego powierzchni warstwa asfaltu i cementu zniknęła.

Wszystkie