Sprzątanie hal magazynowych i produkcyjnych

baner_111baner_111

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorstw, w tym przemysłowych oraz przetwórczych, w których istotne jest zachowanie odpowiedniego poziomu czystości. Na liniach produkcyjnych i w halach magazynowych nie można pozwolić sobie na bagatelizowanie zasad higieny. Inne kryteria i metody przyjmiemy w magazynie farmaceutyków, a inne w składzie złomu kolorowego dla przemysłu ciężkiego. Niezbędne jest przeprowadzanie regularnych prac porządkowych na terenie zakładu, z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń sprzątających oraz środków czystości dostosowanych do specyfiki zabrudzeń występujących na terenie zakładów produkcyjnych, magazynów i hal przemysłowych.

Jesteśmy profesjonalistami i doskonale znamy się na sprzątaniu hal magazynowych oraz produkcyjnych, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak właściwie zadbać o tego typu obiekty. Dysponujemy certyfikowanymi środkami chemicznymi oraz nowoczesnym sprzętem czyszczącym, który każdorazowo dopasowujemy do obiektu produkcyjnego czy magazynowego, którym się zajmujemy. Naszą kadrę tworzy doświadczona ekipa posiadająca wiedzę niezbędną do tego, aby wykonywać zlecone prace w sposób ściśle dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa.


Sprzątanie hal magazynowych i produkcyjnych w 3 krokach:

  • 1. Określenie wielkości oraz charakteru miejsca. Zanim zabierzemy się za czyszczenie hali produkcyjnej lub magazynowej, musimy dokładnie zaznajomić się z miejscem, w którym będziemy świadczyć usługi. To ważne, ponieważ pozwoli nam to na określenie metrażu i tym samym dostosowanie środków czyszczących oraz urządzeń do charakteru konkretnego obiektu. Dzięki temu będziemy również wiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę podczas sprzątania.
  • 2. Ustalenie wspólnego grafiku. Naszym celem jest nawiązywanie z Państwem stałej współpracy. Stąd też, po dokładniej wizji lokalnej, zaprosimy Państwa na rozmowę. Wspólnie ustalimy szczegóły wybranej usługi, w tym dni i godziny, w których nasi pracownicy będą pojawiać się w hali produkcyjnej czy magazynowej i dokładnie sprzątać wskazane pomieszczenia. Jesteśmy bardzo elastyczni – każda pora uzgodniona z Państwem jest dla nas odpowiednia.
  • 3. Gotowość do pracy w każdych warunkach. Z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów czyszczących oraz nowoczesnych urządzeń jesteśmy w stanie dokładnie uporządkować każdy rodzaj pomieszczenia, bez względu na jego przeznaczenie. Nasi pracownicy zostali dokładnie przeszkoleni i znają się na swoim fachu, dlatego oferowane przez nas sprzątanie budynków wielorodzinnych, osiedli, hal produkcyjnych i magazynowych jest realizowane na najwyższym poziomie. W razie nieobecności osoby odpowiedzialnej za porządek szybko znajdujemy osobę, która ją zastąpi, zapewniając ciągłość usługi oraz pewność, że hala produkcyjna czy magazynowa zawsze będzie dokładnie wyczyszczona.