Branże w których świadczymy usługi sprzątające

Szeroka gama stosowanych przez nas urządzeń sprzątających, a także doskonała znajomość rynku umożliwiają nam dopasowanie metod pracy do specyfiki danej branży. Każdy sektor posiada inne wymagania dotyczące nie tylko sposobu pozbywania się zabrudzeń, ale także używania odpowiednich preparatów czyszczących, kolejności podejmowanych działań czy dostosowania się do rygorystycznych wymogów higieny. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu we właściwy sposób dopasowujemy metody do rodzaju obsługiwanej branży, a dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualnie dopracowaną usługę.

W zakres naszych działań wchodzi m.in. sprzątanie zakładów produkcyjnych. Praca polega przede wszystkim na odpowiednim czyszczeniu infrastruktury przemysłowej, przy pełnej dbałości o sterylność procesów produkcyjnych. Hale magazynowe oraz sklepy wielkopowierzchniowe również wymagają szczególnego podejścia. Wykonujemy powierzone nam zadania rzetelnie i z dokładnością – utrzymujemy porządek z pomocą specjalistycznego sprzętu dostosowanego do usuwania zabrudzeń typowych dla branży spożywczej czy magazynowej.

Istotną rolę odgrywa także sposób pozbywania się zanieczyszczeń w ośrodkach zdrowia i miejscach rekreacji, takich jak baseny, spa czy wellness, w których istotną rolę odgrywa wysoka higiena. Do pracy w miejscach tego typu podchodzimy ze szczególną dbałością o czystość pomieszczeń, pamiętając o rygorystycznych normach, jakie należy zachować podczas czynności sprzątających.

Świadczymy również profesjonalne usługi sprzątające skierowane do sektora HoReCa, dopasowując sprzęt oraz umiejętności pracowników do specyfiki branży hotelarskiej i gastronomicznej. Nie tylko dbamy o nienaganną czystość w pokojach, pomieszczeniach sanitarnych i kuchniach restauracyjnych. Jednocześnie troszczymy się o jak najlepszą renomę naszych kontrahentów oraz samopoczucie obsługiwanych gości. Dopasowujemy metodę czyszczenia do wymogów związanych z utrzymaniem właściwego poziomu higieny niezbędnych w branży tego typu.

Poniżej znajdą Państwo pełną listę obsługiwanych przez nas branż.

 

Przemysł ciężki

Podczas pracy korzystamy z urządzeń przystosowanych do porządkowania zakładów w przemyśle ciężkim. Ogromne maszyny oraz taśmy produkcyjne wymagają od nas znakomitej znajomości sposobów ich czyszczenia. Właśnie dlatego korzystamy z najnowszych rozwiązań pod postacią zaawansowanych zamiatarek, odkurzaczy przemysłowych czy szorowarek jednotarczowych przystosowanych do usuwania nawet bardzo uciążliwych zabrudzeń.

Maszyny sprzątające przemysł ciężki

Przemysł lekki

Z naszych usług korzystają firmy specjalizujące się w przemyśle lekkim, dla których istotne jest uzyskanie wysokiego poziomu czystości oraz sterylności maszyn produkcyjnych, przy jednoczesnym zachowaniu ciągłości produkcji. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne urządzenia umożliwiające m.in. pozbycie się zanieczyszczeń różnego typu z trudno dostępnych miejsc, a także pozwalające na czyszczenie oraz renowację podłóg i posadzek.

Usługi sprzątające przemysł lekki

Przemysł spożywczy

Specyfika branży spożywczej wymaga od nas stosowania rozwiązań, które umożliwią zachowanie rygorystycznego poziomu higieny w pomieszczeniach produkcyjnych oraz przetwórczych. W tym celu sięgamy nie tylko po odpowiednie środki czystości dopuszczone do kontaktu z żywnością, ale także profesjonalne urządzenia czyszczące, takie jak zamiatarki, automaty szorująco-zbierające czy narzędzia ekstrakcyjne.

Sektor IT

Zachowanie czystości w sektorze IT jest bardzo istotne dla prawidłowego działania używanego i przechowywanego sprzętu komputerowego. Właśnie dlatego świadczymy kompleksowe usługi sprzątające, obejmujące dbałość o czystość nie tylko przy stanowiskach pracy (biurka, meble, urządzenie elektroniczne), ale także we wnętrzach przynależących do firmy: korytarzach, kuchniach czy pomieszczeniach sanitarnych.

Sprzątanie w sektorze IT

Biura i biurowce

Utrzymanie porządku w biurach jest istotne nie tylko ze względu na pracowników, ale także klientów, dla których czyste pomieszczenia stanowią wizytówkę firmy. Podstawą jest również dbałość o wnętrza kuchenne oraz sanitarne. W ramach świadczonych usług zajmujemy się porządkowaniem stanowisk pracy, gruntownym czyszczeniem podłóg, mebli oraz powierzchni szklanych, a także zachowaniem porządku na korytarzach, w windach czy hallach.

Czyszczenie biur i biurowców

Służba zdrowia

Wysoki poziom higieny pomieszczeń sanitarnych jest podstawą właściwego funkcjonowania służby zdrowia. W trosce o jak największą czystość tego typu obiektów sięgamy po specjalistyczny sprzęt i sprawdzone środki myjące. W ramach świadczonych usług zajmujemy się sprzątaniem gabinetów lekarskich i zabiegowych. Ułatwiamy również utrzymanie sterylności w laboratoriach, poczekalniach, łazienkach oraz na korytarzach.

Sprzątanie w służbie zdrowia Czyszczenie pomieszczeń sanitarnych

Baseny, spa i wellness

Podczas świadczenia usług sprzątających na basenach, w salonach spa oraz klubach fitness stosujemy specjalistyczny sprzęt umożliwiający kompleksową realizację powierzonych nam zadań. Usuwany zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc oraz przeprowadzamy pełną dezynfekcję pomieszczeń narażonych na działanie wilgoci. Zachowujemy w ten sposób świeżość i optymalny poziom higieny w ośrodkach rekreacyjnych.

Urządzenia sprzątające baseny i spa Porządek na basenach i w welness

Transport, logistyka, spedycja oraz magazynowanie

Stosowane przez nas urządzenia znakomicie sprawdzają się podczas czyszczenia pomieszczeń należących do firm transportowych i logistycznych. Z użyciem nowoczesnych zamiatarek oraz automatów szorująco-zbierających przystosowanych do pracy w pomieszczeniach o dużej powierzchni pozbywamy się zanieczyszczeń w magazynach, na terenie firmy, a także we wnętrzach biurowych oraz przylegających do magazynu.

Utrzymanie czystości w transporcie Sprzątanie w magazynach i spedycji

Wspólnoty mieszkaniowe

Wiemy, jak ogromny wpływ na samopoczucie ma schludna przestrzeń w okolicy miejsca zamieszkania. Świadcząc kompleksowe usługi sprzątające we wspólnotach mieszkaniowych dbamy o właściwy poziom czystości na klatkach schodowych i korytarzach piwniczych. Zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych, myciem okien i czyszczeniem schodów. Wykonujemy również czynności sezonowe, takie jak usuwanie śniegu z chodników.

Czyszczenie wspólnot mieszkaniowych Sprzątanie osiedli mieszkaniowych.jpg

Galerie handlowe i sklepy wielkopowierzchniowe

Zachowanie odpowiedniej czystości w galeriach handlowych oraz sklepach jest bardzo ważne ze względu na kreowanie pozytywnego wizerunku marki w oczach potencjalnych klientów. W ramach świadczonych usług usuwamy zanieczyszczenia z pomocą nowoczesnego sprzętu sprzątającego stosowanego w pomieszczeniach wielkopowierzchniowych: szorowarek jednotarczowych, zamiatarek oraz automatów szorująco-zbierających.

Utrzymanie porządku w galeriach handlowych Porządkowanie sklepów wielkopowierzchniowych

Banki i instytucje finansowe

Sprzątanie obiektów bankowych i instytucji finansowych wymaga stosowania odpowiednich, przemyślanych procedur bezpieczeństwa. Z jednej strony nasi pracownicy wyróżniają się ogromny zaangażowaniem w czyszczeniu pomieszczeń biurowych należących banków oraz instytucji finansowych. Z drugiej pozostają godni zaufania, gwarantując klientom nie tylko wysoką jakość świadczonych usług, ale także uczciwość.

Telekomunikacja

Zachowanie wysokiego poziomu czystości w branży telekomunikacyjnej jest bardzo istotne. Nasze działania opierają się nie tylko na sprzątaniu pomieszczeń biurowych, ale także dbałości o sprzęt komputerowy oraz inne stosowane urządzenia. Ponadto zajmujemy się porządkowaniem stanowisk biurowych w celu zachowania odpowiedniej higieny podczas pracy przy komputerze, a także gruntownym porządkowaniem pomieszczeń przylegających (kuchni, toalet, korytarzy).

HoReCa

Branża hotelowa oraz gastronomiczna wymaga stosowania sprawdzonych i zarazem restrykcyjnych metod sprzątania. Nasi fachowcy posiadają niezbędną wiedzę do tego, aby uzyskać i zachować odpowiedni poziom higieny w pokojach hotelowych, łazienkach, kuchniach oraz wnętrzach restauracyjnych. Do naszych zadań należy m.in. czyszczenie materacy, dezynfekcja pomieszczeń oraz usuwanie zabrudzeń po gościach

Sprzątanie hoteli Czystość w gastronomii

Facility Management

Nasi doświadczeni fachowcy mogą stać się solidnym wsparciem dla branży Facility Management, która zajmuje się administrowaniem budynków pod względem technicznym oraz organizacyjnym. Przeprowadzamy porządki we wskazanych przez klienta nieruchomościach i pomieszczeniach. Szczególnie dbamy przy tym o jak najwyższy poziom czystości infrastruktury, a także właściwą reprezentacyjność obiektu.

Facility Management

Obiekty użyteczności publicznej

Specjalizujemy się w sprzątaniu obiektów użyteczności publicznej. Zadania realizujemy dokładnie i w sposób kompleksowy za sprawą wieloletniego doświadczenia oraz znakomitego zaopatrzenia technicznego. Do usuwania zanieczyszczeń, a zarazem zachowania właściwego poziomu higieny w obiektach i poza nimi stosujemy m.in.: automaty szorująco-zbierające, zamiatarki oraz narzędzia ekstrakcyjne dedykowane instytucjom publicznym.

Porządek w obiektach użyteczności publicznej Usługi sprzątające w placówkach publicznych