Branże

Obiekty przemysłowe to dla nas szczególne miejsca, w którym świadczymy swoje usługi, ponieważ to od nich zaczynaliśmy swoją przygodę z utrzymaniem czystości. Huty, walcownie, odlewnie, brudna produkcja i inne trudne w utrzymaniu czystości zakłady nie mają przed nami tajemnic. Doskonale wiemy jak ważne dla Państwa jest utrzymanie w czystości tych obszarów, urządzeń czy linii produkcyjnych. Zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństw pracy w takich zakładach, częstych kontroli i rygorystycznych wymogów BHP, którym muszą Państwo sprostać. My wiemy, jak zrobić to bezpiecznie i efektywnie.

Używamy sprawdzonego sprzętu takiego jak zamiatarki, automaty szorująco–zbierające, odkurzacze przemysłowe, szorowarki jednotarczowe, które świetnie sprawdzają się przy uciążliwych zabrudzeniach, ale także nie boimy się wdrażać nowoczesnych technologii, jak odkurzacze do stref zagrożonych wybuchem, odkurzacze plecakowe, mini szorowarki do toalet czy duże zamiatarki gazowe.

Do dyspozycji oddajemy wyszkolony personel dedykowany Państwu, tak żeby po poznaniu charakterystyki działania obiektu ekipa sprzątająca wykonywała swoje obowiązki w sposób zorganizowany i nie zakłócający codziennej pracy.
Produkcja masowa, wrażliwa infrastruktura, duże wolumeny. Utrzymanie czystości w przemyśle włókienniczym, odzieżowym, ceramicznym czy szklanym nie stanowi dla nas problemu. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest utrzymanie czystości przestrzeni produkcyjnych – nie zatrzymując produkcji i zachowując ciągłość pracy, jak również biur oraz szatni czy łaźni. Personel sprzątający dobrze wie, jak wykonywać swoje obowiązki tak żeby nie przeszkadzać Państwa pracownikom czy operatorom maszyn.

Zespół sprzątający szczególnie pamięta o trudno dostępnych miejscach, zakamarkach czy wysokich półkach i regałach. W naszej pracy stosujemy zamiatarki, odkurzacze przemysłowe, szorowarki jednotarczowe, które świetnie sprawdzają się przy uciążliwych zabrudzeniach podłóg i posadzek.

Usługi sprzątające świadczymy 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu, dzięki czemu z łatwością możemy dostosować się do rytmu pracy Państwa przedsiębiorstwa. Personel sprzątający, który zaczął pracę u danego klienta zostaje do niego już przypisany (znajomość charakterystyki pracy przez naszą ekipę daje poczucie komfortu nie tylko Państwu, ale i naszym pracownikom, a na tym nam szczególnie zależy).
Dobrze rozumiemy to, że najważniejszy dla Państwa jest konsument i dostarczenie mu bezpiecznych produktów, które muszą spełniać szereg norm zarówno jakościowych jak i higienicznych.

Specyfika branży spożywczej wymaga od nas stosowania rozwiązań, które umożliwią zachowanie rygorystycznego poziomu higieny w pomieszczeniach produkcyjnych oraz przetwórczych. Maszyny, środki do czyszczenia, których używamy są dostosowane i bezpieczne dla linii produkcyjnych
i zaplecza mającego kontakt z żywnością. Obecność naszej kadry sprzątającej w obiekcie jest zawsze dopasowana do rytmu działania Państwa firmy. Wiemy, jak pracować zgodnie wytycznymi
z HACCP, wiemy, że mąką może wybuchać. Obsługujemy produkcję w jednej z największych sieci piekarni w Polsce.
Dla 91% polskich pracowników najważniejsza w biurze jest czystość – tak wynika z raportu „What Workers Want” * („Czego pragną pracownicy?”). Czysty open space, zadbana kuchnia, posprzątane toalety, zachęcające do pracy focus roomy nie tylko mają wpływ na bezpieczeństwo i higienę pracy, którą powinien zapewnić każdy pracodawca, ale także na jakość pracy i wydajność pracowników.

Zakres naszych usług i częstotliwość pracy zawsze dopasowujemy do specyfiki obiektu, a kadra sprzątająca biura i biurowce to osoby o wysokiej kulturze osobistej i elastyczności.

Mamy doświadczenie w sprzątaniu biurowców (20 etatów na jednej zmianie) Wdrożyliśmy politykę HSSE, mamy także możliwość raportowania wejścia i wyjścia pracownika z obiektu, pamiętamy o obowiązku pracy w parach ze względów bezpieczeństwa. Wszystko to znamy i wiemy, jak sprzątać obiekty biurowe.

*Raport przeprowadzony wiosną 2019 r. na zlecenie firmy doradczej Savills.
Sprzątamy dużych producentów części samochodowych, części produkcyjne, także przynależące do nich biura, toalety i pomieszczenia socjalne. Dobieramy sprzątaczy tak, aby dali sobie radę
z mocnymi zabrudzeniami, zakamarkami w warsztacie czy przesunięciem ciężkich przedmiotów.
Wiemy, jak obsłużyć wiodącego producenta akumulatorów, gdzie ze względu na normy ołowiu obsada jest w 100% złożona z mężczyzn.
Maszyny i środki czystości wybieramy po pierwszej wizycie u Państwa i bliższym poznaniu specyfiki pracy i potrzeb czystości.
IT
Zachowanie czystości w sektorze IT jest istotne dla prawidłowego działania używanego
i przechowywanego sprzętu komputerowego i nowych technologii. Jednak nie tylko na to zwracamy uwagę – szczególnie ważni są dla nas Państwa pracownicy, którzy potrzebują spokoju
i komfortowych warunków pracy, a nie – niespodziewanego „buczenia” odkurzacza podczas ważnego calla czy przeszkadzania w spotkaniu w celu opróżnienia kosza na śmieci.

Nasi pracownicy przed przystąpieniem do pracy poznają charakterystykę pracy danego klienta. Dowiadują się dla jakiej branży będą świadczyć usługi, poznają jej specyfikę i dobre praktyki. Przed rozpoczęciem współpracy prosimy klienta o wskazanie preferencji jego pracowników odnośnie serwisu sprzątającego – zebrane dane trafiają do naszego koordynatora kontraktu i są wdrażane przez dedykowaną ekipę sprzątającą.

Nasze prace obejmują dbałość o czystość nie tylko przy stanowiskach pracy (biurka, meble, urządzenie elektroniczne), ale także we wnętrzach przynależących do firmy: korytarzach, kuchniach czy pomieszczeniach sanitarnych.
Utrzymanie czystości w placówkach służby zdrowia wiążę się ze specjalistycznym przeszkoleniem ekipy sprzątającej na temat charakterystyki środowiska, w którym będzie pracować. Wiedza
i empatia naszych pracowników to podstawowe kompetencje podczas pracy w obiektach służby zdrowia.

Wspólnie z Państwem opracowujemy indywidualny harmonogram sprzątania oraz dobieramy odpowiednie środki czystości. Wiemy, jak czytać ze zrozumieniem i rzetelnie realizować Plan Higieny, od lat obsługujemy liderów w swoich sektorach.
Banki jako instytucje zaufania publicznego to miejsca w których klienci czują się bezpiecznie
i komfortowo. Jako firma sprzątająca chcemy dbać o renomę placówek bankowych,
a także o wygodę i komfort ich pracowników i klientów.

Sprzątanie obiektów bankowych i instytucji finansowych wymaga stosowania odpowiednich procedur bezpieczeństwa. Nasi pracownicy wyróżniają się ogromny zaangażowaniem w czyszczeniu pomieszczeń biurowych, ale także są osobami godnymi zaufania, gwarantując klientom nie tylko wysoką jakość świadczonych usług, ale także uczciwość.
Urzędy, ratusze, biblioteki publiczne i inne instytucje to miejsca w których przewija się mnóstwo ludzi z różnymi sprawami do załatwienia. Świadczymy usługi w sposób niezakłócający porządku danego miejsca, a nasi pracownicy odznaczają się wysoką empatią i dyskrecją.

Razem z Państwem ustalamy częstotliwość pracy i zakres obowiązków. Gwarantujemy natychmiastowe zastępstwo pracownika, który nie może przyjść do pracy – nie muszą się Państwo martwić, że obiekt będzie niewysprzątany z powodu nieobecności naszego pracownika.
Usługi specjalistyczne to wszystkie jednorazowe prace, które realizuje nasza wyspecjalizowana ekipa. Wykonując te prace korzystamy z nowoczesnych narzędzi oraz technologii. Mamy doświadczenie w pracach z myjkami nie tylko 200 bar, ale też 500 czy 3 000 bar (UHP).

Oferujemy szeroki zakres usług m.in. mycie parkingów, kostki brukowej, mycie elewacji, mycie ciśnieniowe, obróbkę strumieniowo – ścierną, usługi alpinistyczne, usuwanie graffiti, zabezpieczenie elewacji antygraffiti powłokami trwałymi lub traconymi. Doradzamy i dobieramy właściwe rozwiązania do potrzeb naszych Klientów.
Wiemy, jak pracować w zakładach przemysłowych nie tylko podczas przerw technologicznych czy remontowych, ale działających pełną mocą.