Wyceń Sprzątanie!
Home Firma sprzątająca w Częstochowie

Firma sprzątająca w Częstochowie

Sprzątamy firmy na terenie Częstochowy i okolicy!

Szybka wycena sprzątania w Częstochowie

Napisz na adres biuro@czystyefekt.pl, zadzwoń pod: +48 798 316 484 lub skorzystaj z formularza!

Firma sprzątająca w Częstochowie -
 podstawowa oferta sprzątania biurowców

Zakres obowiązków Czystego Efektu, jeżeli chodzi o sprzątanie biur i biurowców to wszystkie czynności, które prowadzą do zachowania czystości we wskazanych przez klienta pomieszczeniach. Sprzątamy pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne, focus roomy, ale także kuchnie, toalety, hole, korytarze. Co najmniej raz w roku myjemy okna lub wszystkie wykładziny dywanowe.

Firma sprzątająca w Częstochowie- branża przemysłowa

Czysty Efekt to firma sprzątająca, która na rynku jest już od 30 lat. Swoją przygodę z usługami czystościowymi zaczynaliśmy od sprzątania obiektów przemysłowych. To doświadczenie pozwala nam teraz na jeszcze lepsze świadczenie usług w tym sektorze. Dobrze zdajemy sobie sprawę z zagrożeń jakie mogą pojawić się podczas pracy w takich zakładach. Pamiętamy o wymogach BHP oraz częstych kontrolach z którymi mierzy się ta branża.
Przeprowadzamy cykliczne kontrole jakości i sami optymalizujemy pracę
Bezproblemowo przejmujemy sprzątanie po innych firmach
Sprzątamy 24h/7
Używamy tylko nowoczesnego sprzętu
Gwarantujemy stałą kadrę sprzątającą
Z nami odliczysz ulgę na składki PFRON!

Zaufany serwis sprzątający w Częstochowie

Nasza firma sprzątająca w Częstochowie to sprawdzony serwis zarówno pod kątem technologicznym jak i zespołów sprzątających, które świadczą usługi czystościowe. Kandydaci są dobierani według potrzeb naszych klientów. Każdy z nich przechodzi specjalistyczne szkolenie, dedykowane danej branży i związane z zakresem obowiązków u konkretnego klienta. Nasi pracownicy posiadają aktualne badania, zaświadczenia, które są na bieżąco weryfikowane i aktualizowane.
Wyceń Sprzątanie!

Firma sprzątająca Częstochowa cennik

Będąc firmą sprzątającą w Częstochowie często jesteśmy pytani o cennik naszych usług. Niestety nie jesteśmy w stanie określić od razu konkretnego kosztu danej usługi sprzątającej- na taką wycenę składa się wiele czynników. I tak przygotowując kosztorys dla klientów najczęściej pytamy o wielkość i rodzaj budynków, magazynów czy hal. Ważne jest dla nas także informacja dotycząca częstotliwości naszej pracy. Pozwala nam to zaplanować, ile osób lub ekip sprzątających ma pracować na danym obiekcie oraz czy to będzie serwis dzienny, nocny, czy może weekendowy.
Wyceń Sprzątanie!

1. Jak wasz personel sprzątający odnajduje się w pracy w międzynarodowym środowisku?

Nasze ekipy sprzątające często pracują w biura i biurowcach, w których jest międzynarodowo. Mieszanka różnych kultur, stylów pracy czy języków to zawsze wyzwanie, ale nasza ekipa umie wykazywać się dużą elastycznością i subtelnością w tak różnorodnym środowisku.

2. Czy sprzątacie biurowce w raz z przynależącymi do nich parkingami podziemnymi.

Oczywiście wszystko zależy od umowy jaką podpisujemy z klientem. W zakres usług działań naszej firmy sprzątającej w Częstochowie wchodzi również mycie parkingów podziemnych i wielopoziomowych.

3. Zastanawiam się czy lepiej zatrudnić firmę sprzątającą czy lepiej szukać pracowników na własną rękę?

Niestety nie podejmiemy decyzji za klienta, możemy jednak nakreślić kilka argumentów, które przemawiają za zatrudnieniem profesjonalnej firmy sprzątającej. Po pierwsze nie trzeba tworzyć dodatkowych etatów, dzięki czemu odpada nam duża część biurokracji i koszty związane z nowym pracownikiem. Firma sprzątająca oprócz personelu zapewnia także środki czystości w odpowiedniej ilości i rodzaju przeznaczonym specjalnie dla konkretnej powierzchni. Posiada także profesjonalne maszyny, które w zależności od potrzeb wykorzystuje. Część firm sprzątających w tym nasza firma udziela klientom ulg w zakresie składek na PFRON co zmniejsza koszty. Każda ekipa sprzątająca na danym obiekcie posiada swojego koordynatora kontraktu, który bezpośrednio kontaktuje się z klientem i reaguje na jego wszelkie sugestie.
Wyceń Sprzątanie!
Wyceń Sprzątanie!
Copyright © 2024 Czysty Efekt
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram