Wyceń Sprzątanie!
Home Firma sprzątająca w Zabrzu

Firma sprzątająca w Zabrzu

Sprzątamy firmy na terenie Zabrza i okolicy!

Szybka wycena sprzątania w Zabrzu

Napisz na adres biuro@czystyefekt.pl, zadzwoń pod: +48 798 316 484 lub skorzystaj z formularza!

Usługi sprzątające w Zabrzu

30 lat doświadczenia, ponad 70 000 m2 codziennie sprzątanej powierzchni oraz ponad 300 klientów. To wynik, którym może pochwalić się firma sprzątająca w Zabrzu- Czysty Efekt.

Zaczynaliśmy od świadczenia usług sprzątających w Zabrzu i okolicach w przemyśle ciężkim. Głównie były to odlewnie, walcownie i huty. Teraz nasza firma obsługuje wiele branż m.in. przemysł lekki, spożywczy, obiekty biurowe, automotive, IT, służbę zdrowia czy samorządy terytorialne.

Zakres usług sprzątania w Zabrzu

Firmy sprzątające w Zabrzu oferują swoim klientom szeroki pakiet usług, jeżeli chodzi o sprzątanie. Czysty Efekt od lat współpracuje z zaufanymi i sprawdzonymi partnerami, którzy dostarczają nam środki chemiczne oraz maszyny.

Szeroki wybór maszyn, którymi dysponujemy pozwala nam na realizację wymagających zleceń i odpowiedni dobór maszyny do powierzchni, którą mamy posprzątać. Jesteśmy firmą sprzątającą w Zabrzu posiadającą taki sprzęt jak: wielofunkcyjne odkurzacze komercyjne i przemysłowe, piaskarki suche i mokre, szorowarki jednotarczowe i wiele innych. W swojej pracy wykorzystujemy również wodę osmotyczną. Najczęściej używamy jej do mycia okien i elewacji. Przewagą wody osmotycznej jest to, że radzi sobie z brudem na większości powierzchni, a także nie pozostawia smug i zacieków.
Przeprowadzamy cykliczne kontrole jakości i sami optymalizujemy pracę
Bezproblemowo przejmujemy sprzątanie po innych firmach
Sprzątamy 24h/7
Używamy tylko nowoczesnego sprzętu
Gwarantujemy stałą kadrę sprzątającą
Z nami odliczysz ulgę na składki PFRON!

Zaufany personel- firmy sprzątające w Zabrzu

Pracując z klientami już tyle lat, wiemy co jest dla nich ważne, jeżeli chodzi o usługi firm sprzątających w Zabrzu. Wybierając usługi sprzątające w Zabrzu Czystego Efektu klient otrzymuje sprawdzony i zweryfikowany serwis przez klientów z różnych branż. Nasz personel sprzątający to punktualna i godna zaufania kadra, która przykłada dużą wagę do zrozumienia specyfiki branży klienta.
Wyceń Sprzątanie!

Elastyczna firma sprzątająca w Zabrzu

Czysty Efekt świadczy swoje usługi 24 godziny na dobę, siedem razy w tygodniu. Pracujemy w dzień, w nocy oraz w weekendy. Zawsze częstotliwość naszej pracy dostosowujemy do funkcjonowania biura, przedsiębiorstwa czy obiektu naszego klienta.

1. Kto przygotowuje ofertę na usługi sprzątające w Zabrzu?

Wszystkie zapytania trafiają do naszych Doradców Klienta. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasi Opiekunowie Klienta oprócz przygotowania oferty, wizji lokalnej obiektu, doradzą jak najlepiej skonstruować harmonogram prac czy jakie środki będą najlepsze do konkretnego rodzaju powierzchni.

2. Ile kosztują usługi firmy sprzątającej w Zabrzu?

Niestety nie możemy odpowiedzieć na to pytanie, gdyż wszystko zależy od wielu czynników. Główne z nich to wielkość, powierzchni do sprzątania, rodzaj obiektu czy częstotliwość pracy zespołu sprzątającego. Dopiero po poznaniu tych informacji nasz Opiekun Klienta jest w stanie przygotować ofertę.

3. Co, jeżeli pracownik nie pojawi się w pracy danego dnia?

Dzięki temu, że mamy rozbudowaną siatkę pracowników, jesteśmy w stanie błyskawicznie zorganizować zastępstwo za taką osobę. Staramy się, aby klient nawet nie poczuł takiej podmiany.
Wyceń Sprzątanie!
Wyceń Sprzątanie!
Copyright © 2024 Czysty Efekt
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram