Firma sprzątająca w Tychach

Usługi sprzątające w Tychach

Czysty Efekt to firma sprzątająca w Tychach i okolicach. W branży usług czystościowych jesteśmy już prawie trzy dekady. Przez ten czas rynek sprzątania w Polsce mocno się zmienił. Zmieniały się metody pracy, technologie, maszyny, a także wachlarz usług, które świadczą firmy sprzątające z Tychów i nie tylko.

Nasza firma sprzątająca w Tychach również przechodziła metamorfozy na przestrzeni tych lat. Jedno natomiast się u nas nie zmieniło: jakość pracy Czystego Efektu (staramy się, aby zawsze była na najwyższym poziomie), współpraca z zaufanymi i sprawdzonymi partnerami, a także dbanie o personel sprzątający. Dobrze wiemy, że jeżeli my jako pracodawca zatroszczymy się o naszych pracowników, to oni w jak najlepszy sposób zatroszczą się o naszych klientów.

Szeroki wachlarz usług sprzątających w Tychach

Usługi sprzątające w Tychach jakie świadczy Czysty Efekt to m.in. sprzątanie hal i magazynów, zakładów przemysłowych, biur i biurowców. Mamy także doświadczenie w sprzątaniu powierzchni handlowych, gabinetów lekarskich i zabiegowych. Pracujemy również dla samorządów terytorialnych, instytucji finansowych czy branży automotive.

Potrzebujesz ofertę? +48 507 285 162

Firma sprzątająca w Tychach z natychmiastowym zastępstwem pracowników

Współpracując z klientami już od tylu lat dobrze wiemy, co jest dla nich najważniejsze w pracy serwisu sprzątającego i na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Jednym z takich aspektów są zastępstwa pracowników. Na czym to polega? Chodzi o to, aby szybko móc zastąpić pracownika, jeżeli zgłosi on swoją nieobecność. Jako firma świadcząca usługi sprzątające w Tychach wiemy, że nawet brak jednej osoby sprzątającej czasami może zmniejszyć komfort pracy pozostałych pracowników, a także nie pozostaje to bez wpływu na organizację pracy klienta. Dlatego Czysty Efekt dzięki rozbudowanej siatce pracowników jest w stanie błyskawicznie zastąpić osoby, które nie mogą pojawić się w pracy.

Zastępstwo pracownika

Nierotująca kadra

sprawdzony-serwis

Sprawdzony serwis

1. Kiedy wykonujecie swoje usługi sprzątające w Tychach?

Jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się do harmonogramu funkcjonowania przedsiębiorstw i obiektów klientów. Sprzątamy 24 godziny na dobę, siedem razy w tygodniu. Możemy swoje usługi świadczyć w nocy, w ciągu dnia, kiedy pracownicy wykonują swoje obowiązki, a także w godzinach wieczornych, wszystko to zależy od potrzeb naszych klientów.

2. Jak się można z Wami skontaktować?

Najlepiej wysłać maila na: biuro@czystyefekt.pl i opisać w nim obiekt, który mamy wycenić. Najważniejsze informacje jakie potrzebujemy to wielkość, sugerowana częstotliwość naszej pracy oraz lokalizacja obiektu. W razie dodatkowych pytań nasz Doradca Klienta się z Państwem skontaktuje, dlatego prosimy o dołączenie danych kontaktowych. 

3. Kto sprawdza pracę waszej ekipy sprzątającej?

Każdym klientem opiekuje się dedykowany Koordynator kontraktu. To on jest również odpowiedzialny za wyniki pracy zespołu sprzątającego.