Wyceń Sprzątanie!
Home Firma sprzątająca w Tychach

Firma sprzątająca w Tychach

Sprzątamy firmy na terenie Tych i okolicy!

Szybka wycena sprzątania w Tychach

Napisz na adres biuro@czystyefekt.pl, zadzwoń pod: +48 798 316 484 lub skorzystaj z formularza!

Usługi sprzątające w Tychach

Czysty Efekt to firma sprzątająca w Tychach i okolicach. W branży usług czystościowych jesteśmy już prawie trzy dekady. Przez ten czas rynek sprzątania w Polsce mocno się zmienił. Zmieniały się metody pracy, technologie, maszyny, a także wachlarz usług, które świadczą firmy sprzątające z Tychów i nie tylko.

Nasza firma sprzątająca w Tychach również przechodziła metamorfozy na przestrzeni tych lat. Jedno natomiast się u nas nie zmieniło: jakość pracy Czystego Efektu (staramy się, aby zawsze była na najwyższym poziomie), współpraca z zaufanymi i sprawdzonymi partnerami, a także dbanie o personel sprzątający. Dobrze wiemy, że jeżeli my jako pracodawca zatroszczymy się o naszych pracowników, to oni w jak najlepszy sposób zatroszczą się o naszych klientów.

Szeroki wachlarz usług sprzątających w Tychach

Usługi sprzątające w Tychach jakie świadczy Czysty Efekt to m.in. sprzątanie hal i magazynów, zakładów przemysłowych, biur i biurowców. Mamy także doświadczenie w sprzątaniu powierzchni handlowych, gabinetów lekarskich i zabiegowych. Pracujemy również dla samorządów terytorialnych, instytucji finansowych czy branży automotive.
Przeprowadzamy cykliczne kontrole jakości i sami optymalizujemy pracę
Bezproblemowo przejmujemy sprzątanie po innych firmach
Sprzątamy 24h/7
Używamy tylko nowoczesnego sprzętu
Gwarantujemy stałą kadrę sprzątającą
Z nami odliczysz ulgę na składki PFRON!

Firma sprzątająca w Tychach z natychmiastowym zastępstwem pracowników

Współpracując z klientami już od tylu lat dobrze wiemy, co jest dla nich najważniejsze w pracy serwisu sprzątającego i na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Jednym z takich aspektów są zastępstwa pracowników. Na czym to polega? Chodzi o to, aby szybko móc zastąpić pracownika, jeżeli zgłosi on swoją nieobecność. Jako firma świadcząca usługi sprzątające w Tychach wiemy, że nawet brak jednej osoby sprzątającej czasami może zmniejszyć komfort pracy pozostałych pracowników, a także nie pozostaje to bez wpływu na organizację pracy klienta. Dlatego Czysty Efekt dzięki rozbudowanej siatce pracowników jest w stanie błyskawicznie zastąpić osoby, które nie mogą pojawić się w pracy.
Wyceń Sprzątanie!

1. Kiedy wykonujecie swoje usługi sprzątające w Tychach?

Jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się do harmonogramu funkcjonowania przedsiębiorstw i obiektów klientów. Sprzątamy 24 godziny na dobę, siedem razy w tygodniu. Możemy swoje usługi świadczyć w nocy, w ciągu dnia, kiedy pracownicy wykonują swoje obowiązki, a także w godzinach wieczornych, wszystko to zależy od potrzeb naszych klientów.

2. Jak się można z Wami skontaktować?

Najlepiej wysłać maila na: biuro@czystyefekt.pl i opisać w nim obiekt, który mamy wycenić. Najważniejsze informacje jakie potrzebujemy to wielkość, sugerowana częstotliwość naszej pracy oraz lokalizacja obiektu. W razie dodatkowych pytań nasz Doradca Klienta się z Państwem skontaktuje, dlatego prosimy o dołączenie danych kontaktowych.

3. Kto sprawdza pracę waszej ekipy sprzątającej?

Każdym klientem opiekuje się dedykowany Koordynator kontraktu. To on jest również odpowiedzialny za wyniki pracy zespołu sprzątającego.
Wyceń Sprzątanie!
Wyceń Sprzątanie!
Copyright © 2024 Czysty Efekt
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram