Wyceń Sprzątanie!
Home Firma sprzątająca w Sosnowcu

Firma sprzątająca w Sosnowcu

Sprzątamy firmy na terenie Sosnowca i okolicy!

Szybka wycena sprzątania w Sosnowcu

Napisz na adres biuro@czystyefekt.pl, zadzwoń pod: +48 798 316 484 lub skorzystaj z formularza!

Usługi sprzątające w Sosnowcu

Czysty Efekt to firma świadcząca usługi sprzątające w Sosnowcu. Oferujemy swoim klientom nasze 30 letnie doświadczenie w branżach przemysłowej, biurowej, spożywczej, zdrowotnej, IT czy motoryzacyjnej.

Jesteśmy także firmą sprzątającą w Sosnowcu, która świadczy usługi specjalistyczne takie jak np. prace na wysokościach, mycie i czyszczenie alpinistyczne, piaskowanie czy usuwanie graffiti oraz dezynfekcję.

Firma sprzątająca Sosnowiec - jak działamy

W naszej firmie dbamy o kulturę pracy. Mamy nowoczesne podejście do biznesu, w którym biurokrację staramy się ograniczać do minimum.

Ważna jest dla nas rozmowa z naszym przyszłym klientem, podczas której klient opowiada nam o swojej branży jej potrzebach, a także wymaganiach względem serwisu sprzątającego. Po zamknięciu wszelkich formalności, dopięciu umów nasza ekipa sprzątająca przystępuje do pracy. Nad całością prac wykonywanych przez osoby sprzątające czuwa Koordynator obiektu. To on jest cały czas w kontakcie z klientem.
Przeprowadzamy cykliczne kontrole jakości i sami optymalizujemy pracę
Bezproblemowo przejmujemy sprzątanie po innych firmach
Sprzątamy 24h/7
Używamy tylko nowoczesnego sprzętu
Gwarantujemy stałą kadrę sprzątającą
Z nami odliczysz ulgę na składki PFRON!

Spełniamy wymagania naszych klientów

Będąc firmą sprzątającą w Sosnowcu już tyle lat, dobrze wiemy na czym zależy klientom i jakimi kryteriami się posługują podczas wyboru firm z naszej branży. Zdajemy sobie sprawę jak ważne dla klientów jest bezproblemowe zastępstwo pracownika, który nie może pojawić się w pracy. Dzięki rozbudowanej sieci pracowników jesteśmy w stanie bardzo szybko przeszkolić i wysłać nowego pracownika na dany obiekt.
Wyceń Sprzątanie!

Jesteśmy elastyczni

Pracując 24h na dobę, siedem dni w tygodniu dostosowujemy się do rytmu funkcjonowania przedsiębiorstw i obiektów klienta. Nasz zespół sprzątający do godne zaufania osoby, które rozumieją specyfikę pracy swoich klientów oraz zasady panujące w danych biurowcach czy obiektach.

Firma sprzątająca w Sosnowcu z Ulgą PFRON

Jesteśmy partnerem biznesowym, który może udzielać ulg w zakresie składek na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Jest to obowiązkowa opłata, którą musi opłacać pracodawca, który zatrudnia powyżej 25 pracowników na pełen etat, a nie zatrudnia wymaganej ustawą o rehabilitacji liczby pracowników niepełnosprawnych.
Wyceń Sprzątanie!

1. Czy jesteście firmą sprzątająca w Sosnowcu czy w miejscowościach pobliskich również?

Działamy na terenie całego województwa śląskiego. Nasza ekipa sprzątająca bez problemu dojedzie w każde miejsce tego województwa.

2. Co wchodzi w skład Państwa usług, jeżeli chodzi o sprzątanie biur.

Wszystko zależy od tego czego życzy sobie klient i jakie są jego wymagania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo też każdy rodzaj usługi zawsze się czymś różni, nawet wykonywany dla tej samej branży. Najczęściej jednak sprzątając biura porządkujemy stanowiska pracy, czyścimy meble, powierzchnie szklane, odkurzamy, myjemy podłogi. Pilnujemy porządku także w windach, na korytarzach czy recepcjach. Sprzątamy również części wspólne jak kuchnie, toalety czy chillroomy.

3. Jak najlepiej i najszybciej usunąć graffiti?

Usuwanie graffiti to jest temat bardzo złożony. Wszystko zależy od tego na jakiej powierzchni zostało namalowane oraz ile jest go do usunięcia. My wybieramy jedną z tych poniżej opisanych metod. Metoda chemiczno-ciśnieniowa- tutaj trzeba uważać na ilość i rodzaj środków chemicznych. Przy metodzie Tornado stosujemy z kolei specjalistyczną maszynę Tornado ASC do usuwania graffiti. Jest jeszcze trzecia metoda- Ibix, którą wykorzystujemy do zmycia graffiti z delikatnych powierzchni np. zabytkowych murów czy drewna.
Wyceń Sprzątanie!
Wyceń Sprzątanie!
Copyright © 2024 Czysty Efekt
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram