Firma sprzątająca w Bielsku – Białej

Firma sprzątająca Bielsko-Biała

Czysty Efekt to firma sprzątająca w Bielsku-Białej i okolicach i oferująca swoje usługi w branżach takich jak: przemysłowa, spożywcza, motoryzacyjna, IT. Sprzątamy także biura i biurowce, instytucje finansowe, samorządy terytorialne czy gabinety lekarskie. Nasi pracownicy mają wszystkie wymagane i aktualne dokumenty oraz zaświadczenia.

Usługi sprzątające Bielsko-Biała, a ochrona środowiska

W naszej firmie bardzo ważna jest dla nas troska o środowisko. Sami przykładamy dużą wagę do tego czy nasi partnerzy również mają na uwadze los naszej planety. Jako firma racjonalnie wykorzystujemy wodę i energię, co przy pracy w usługach czystościowych jest bardzo ważne.

Stosujemy produkty przyjazne środowisku. Staramy się także popularyzować proekologiczne praktyki wśród naszych pracowników.

Relacje z klientami

Współpracując z klientami już od 30 lat, poznając ich wymogi, a także zagłębiając się w to z jakimi wyzwaniami się mierzą dobrze zdajemy sobie sprawę jak ważna jest elastyczność firmy sprzątającej w Bielsku-Białej. Co oznacza bycie elastycznym dla Czystego Efektu? To przede wszystkim bycie blisko naszych klientów w terenie. Pomagać rozwiązywać problemy, ale także pracować i zarządzać kontraktem tak, aby nie dopuścić do tego, żeby pojawiły się nowe problemy.

Potrzebujesz ofertę? +48 507 285 162

Nadzór nad jakością- firmy sprzątające w Bielsku-Białej

Relacje z naszymi klientami są dla nas priorytetem, dlatego nad jakością prac na danym obiekcie czuwa Koordynator kontraktu, do którego klienci mogą się zwrócić z każda prośbą, sugestią czy zażaleniem. Koordynator kontraktu regularnie kontroluje prace naszej ekipy sprzątającej podczas niezapowiedzianych, głównie na zakończenie danego dnia wizyt.

Jak działa Czysty Efekt- firma sprzątająca w Bielsku-Białej

Dewizą naszych managerów jest hasło „więcej empatii, mniej formalności”, dlatego na początku stawiamy na rozmowę. Słuchamy naszych klientów, ich potrzeb względem serwisu sprzątającego, rekomendujemy najlepsze rozwiązania. Po domknięciu spraw formalnych, nasz personel sprzątający poznaje specyfikę branży danego klienta i rozpoczyna pracę na obiekcie, a Koordynator kontraktu jest już w stałym kontakcie z klientem.

Zastępstwo pracownika

Nierotująca kadra

sprawdzony-serwis

Sprawdzony serwis

1. Czy sprzątacie w nocy?

Tak, usługi sprzątające w Bielsku-Białej, które świadczy nasza firma mogą odbywać się w nocy. Sprzątamy 24 godziny na dobę, siedem razy w tygodniu. Naszą pracę dostosowujemy do potrzeb klientów.

2. Czy posiadacie ubezpieczenie?

Tak, posiadamy ubezpieczenie OC. Więcej informacji na ten temat w trakcie rozmowy udzieli na pewno nasz Doradca klienta.

3. Czy sprzątając magazyn, posprzątacie również przylegające do niego biura?

Oczywiście, sprzątamy części wspólne takie jak: kuchnie, toalety, pomieszczenia socjalne czy korytarze. Planujemy swoje prace tak, żeby w określonym czasie posprzątać i część przemysłową i biurową. Możemy także zapewnić środki higieniczne do części wspólnych np. papiery toaletowe, ręczniki papierowe, mydła czy odświeżacze powietrza.