Firma sprzątająca w Rudzie Śląskiej

Sprzątanie- Śląsk

Czysty Efekt to firma sprzątająca w Rudzie Śląskiej i okolicach z prawie 30 letnim doświadczeniem. Swoją przygodę ze sprzątaniem rozpoczynaliśmy od sprzątania w przemyśle ciężkim: walcowni, hut czy odlewni. Teraz swoje usługi czystościowe świadczymy w przemyśle lekkim, spożywczym, IT. Sprzątamy także biura i biurowce, gabinety lekarskie, banki a także samorządy terytorialne.

Zaufany partner w sprzątaniu na Śląsku

Czysty Efekt jako firma sprzątająca na Śląsku współpracuje tylko z zaufanymi partnerami, którzy dostarczają nam środki chemiczne, czystości czy maszyny. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym wyposażonym m.in. w automaty szorująco-zbierające, szorowarki jednotarczowe, piaskarki suche i mokre, itp. W naszej pracy używamy także wody osmotycznej, która idealnie sprawdza się do mycia okien i elewacji.

Potrzebujesz ofertę? +48 507 285 162

Firma sprzątająca w Rudzie Śląskiej z natychmiastowym zastępstwem pracownika

Pracując w branży czystościowej już od tylu lat dobrze wiemy jakie oczekiwania mają nasi klienci. Zdajemy sobie sprawę, że możliwość natychmiastowego zastępstwa pracownika, który nie może pojawić się w pracy jest kluczowe dla klienta. Dobrze wiemy, że taka nieobecność potrafi rozregulować prace całego biura czy przedsiębiorstwa. Czysty Efekt jako firma sprzątająca w Rudzie Śląskiej dzięki rozbudowanej siatce pracowników gwarantuje natychmiastowe zastępstwo personelu.

Elastyczny czas pracy

Nasze ekipy sprzątają na Śląsku i w okolicach 24 godziny na dobę, siedem razy w tygodniu. Możemy świadczyć swoje usługi zarówno w nocy, jak i w dzień czy w trakcie weekendu. Wszystko zależy od klienta, bo to do rytmu funkcjonowania biznesu klienta dostosowujemy nasz harmonogram prac.

Zastępstwo pracownika

Nierotująca kadra

sprawdzony-serwis

Sprawdzony serwis

1. Czy wasza firma sprząta w nocy?

Tak, sprzątamy w nocy. Jesteśmy elastyczni, a nasze działania dopasowujemy do wymogów i funkcjonowania przedsiębiorstw i obiektów klienta.

2. Jak rozplanować pracę ekipy sprzątającej?

Przed przystąpieniem do prac zawsze z klientem omawiamy zakres naszych obowiązków i częstotliwość prac. Doradzamy, jak ułożyć grafik, żeby był jak najlepiej dostosowany do specyfiki pracy danego obiektu.

3. Czy dezynfekujecie pomieszczenia?

Tak, świadczymy usługi dezynfekcji na terenie całego kraju.