Wyceń Sprzątanie!
Home Firma sprzątająca w Rudzie Śląskiej

Firma sprzątająca w Rudzie Śląskiej

Sprzątamy firmy na terenie Rudy Śląskiej i okolicy!

Szybka wycena sprzątania w Rudzie Śląskiej

Napisz na adres biuro@czystyefekt.pl, zadzwoń pod: +48 798 316 484 lub skorzystaj z formularza!

Sprzątanie- Śląsk

Czysty Efekt to firma sprzątająca w Rudzie Śląskiej i okolicach z prawie 30 letnim doświadczeniem. Swoją przygodę ze sprzątaniem rozpoczynaliśmy od sprzątania w przemyśle ciężkim: walcowni, hut czy odlewni. Teraz swoje usługi czystościowe świadczymy w przemyśle lekkim, spożywczym, IT. Sprzątamy także biura i biurowce, gabinety lekarskie, banki a także samorządy terytorialne.

Zaufany partner w sprzątaniu na Śląsku

Czysty Efekt jako firma sprzątająca na Śląsku współpracuje tylko z zaufanymi partnerami, którzy dostarczają nam środki chemiczne, czystości czy maszyny. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym wyposażonym m.in. w automaty szorująco-zbierające, szorowarki jednotarczowe, piaskarki suche i mokre, itp. W naszej pracy używamy także wody osmotycznej, która idealnie sprawdza się do mycia okien i elewacji.
Przeprowadzamy cykliczne kontrole jakości i sami optymalizujemy pracę
Bezproblemowo przejmujemy sprzątanie po innych firmach
Sprzątamy 24h/7
Używamy tylko nowoczesnego sprzętu
Gwarantujemy stałą kadrę sprzątającą
Z nami odliczysz ulgę na składki PFRON!

Firma sprzątająca w Rudzie Śląskiej z natychmiastowym zastępstwem pracownika

Pracując w branży czystościowej już od tylu lat dobrze wiemy jakie oczekiwania mają nasi klienci. Zdajemy sobie sprawę, że możliwość natychmiastowego zastępstwa pracownika, który nie może pojawić się w pracy jest kluczowe dla klienta. Dobrze wiemy, że taka nieobecność potrafi rozregulować prace całego biura czy przedsiębiorstwa. Czysty Efekt jako firma sprzątająca w Rudzie Śląskiej dzięki rozbudowanej siatce pracowników gwarantuje natychmiastowe zastępstwo personelu.
Wyceń Sprzątanie!

Elastyczny czas pracy

Nasze ekipy sprzątają na Śląsku i w okolicach 24 godziny na dobę, siedem razy w tygodniu. Możemy świadczyć swoje usługi zarówno w nocy, jak i w dzień czy w trakcie weekendu. Wszystko zależy od klienta, bo to do rytmu funkcjonowania biznesu klienta dostosowujemy nasz harmonogram prac.

1. Czy wasza firma sprząta w nocy?

Tak, sprzątamy w nocy. Jesteśmy elastyczni, a nasze działania dopasowujemy do wymogów i funkcjonowania przedsiębiorstw i obiektów klienta.

2. Jak rozplanować pracę ekipy sprzątającej?

Przed przystąpieniem do prac zawsze z klientem omawiamy zakres naszych obowiązków i częstotliwość prac. Doradzamy, jak ułożyć grafik, żeby był jak najlepiej dostosowany do specyfiki pracy danego obiektu.

3. Czy dezynfekujecie pomieszczenia?

Tak, świadczymy również usługi dezynfekcji pomieszczeń.
Wyceń Sprzątanie!
Wyceń Sprzątanie!
Copyright © 2024 Czysty Efekt
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram