Wyceń Sprzątanie!
Home Firma sprzątająca w Katowicach

Firma sprzątająca w Katowicach

Sprzątamy firmy na terenie Katowic i okolicy!

Szybka wycena sprzątania w Katowicach

Napisz na adres biuro@czystyefekt.pl, zadzwoń pod: +48 798 316 484 lub skorzystaj z formularza!

Firma sprzątająca Katowice

Czysty Efekt to firma sprzątająca świadcząca swoje usługi w Katowicach. Na rynku usług czystościowych jesteśmy już 30 lat. Sprzątamy firmy w Katowicach z najróżniejszych branż. Specjalizujemy się w sprzątaniu biur i biurowców, hal, magazynów i obiektów przemysłowych.

Codziennie nasze ekipy sprzątają około 70 000 m2 powierzchni w różnych miastach Polski. Możemy także poszczycić się ponad 300 zadowolonymi klientami z różnych branż na terenie całego naszego kraju. Ta liczba ciągle wzrasta, gdyż cały czas dbamy i udoskonalamy jakość naszych usług i procesów.

Zaufana firma sprzątająca Katowice

Nasz serwis sprzątający w Katowicach wyróżnia dobrze przygotowana do pracy ekipa sprzątająca. Dbamy o to, żeby nasi pracownicy byli przeszkoleni oraz mieli już doświadczenie w pracy w konkretnej branży, do której zostają oddelegowani. Nasz serwis sprzątający w Katowicach to przede wszystkim punktualna, godna zaufania i nierotująca kadra.
Przeprowadzamy cykliczne kontrole jakości i sami optymalizujemy pracę
Bezproblemowo przejmujemy sprzątanie po innych firmach
Sprzątamy 24h/7
Używamy tylko nowoczesnego sprzętu
Gwarantujemy stałą kadrę sprzątającą
Z nami odliczysz ulgę na składki PFRON!

Technologia ma znaczenie

Jako firma sprzątająca w Katowicach z tak dużym doświadczeniem znamy wymagania rynku, obserwujemy, jak zmieniają się trendy i cała branża usług czystościowych. Wiemy, jak ważny jest dobrze wyszkolony personel, współpraca z zaufanymi partnerami, a także ekologiczne środki, których używamy w swojej pracy.

Czysty Efekt to firma sprzątająca w Katowicach, która posiada swój park maszynowy. I-mop, automaty szorująco-zbierające, zamiatarki, szorowarki czy wielofunkcyjne odkurzacze przemysłowe to tylko niektóre z urządzeń, które wykorzystujemy podczas naszego serwisu sprzątającego w Katowicach.

Wyceń Sprzątanie!

Firma sprzątająca biura w Katowicach

Jedną z branż, którą obsługujemy są biura i biurowce. Nasze doświadczenie na tym polu pokazuje, że klienci cenią to, że jesteśmy w stanie szybko zastąpić pracownika, który nie może przyjść danego dnia do pracy. Dzięki takiemu błyskawicznemu zastępstwu działania czystościowe u naszego klienta nie ulegają zmianie, a pracownicy nawet nie odczuwają zmiany osoby sprzątającej- serwis odbywa się tak jak zawsze.

Firma sprzątając w Katowicach z ulgą na PFRON

Klienci, którzy muszą odprowadzać składki na PFRON korzystając z naszych usług sprzątających w Katowicach mogą obniżyć ich wysokość zatrudniając naszą firmę. Spełniamy kryteria pozwalające na udzielenie ulg w zakresie składek na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Jasna ścieżka kontaktu

W Czystym Efekcie ścieżka kontaktu na linii klient i nasza firma jest bardzo prosta. Do każdego miejsca, w którym pracuje nasza ekipa jest przypisany dedykowany Koordynator obiektu, z którym klient kontaktuje się bezpośrednio. To Koordynator obiektu jest odpowiedzialny za wyniki pracy zespołów sprzątających oraz to z nim klient omawia wszelkie kwestie dotyczące prac czystościowych.
Wyceń Sprzątanie!

1. Szukam firmy sprzątającej w Katowicach, pracującej w weekendy, czy świadczycie usługi w takich dniach?

Tak, nasza firma jest elastyczna i dostępna 24 godziny na dobę, siedem razy w tygodniu. Naszą pracę dopasowujemy do wymogów i potrzeb naszych klientów oraz specyfiki ich biznesów.

2. Czy macie doświadczenie w sprzątaniu w służbie zdrowia?

Tak, sprzątamy przychodnie, gabinety lekarskie oraz zabiegowe dzięki czemu znamy specyfikę pracy w takich miejscach. Dobrze zdajemy sobie sprawę, że utrzymanie czystości jest ważne dla zdrowia pacjentów i personelu medycznego. Wiemy czym jest plan higieny. Nasi pracownicy wiedzą, jak go wdrożyć i przestrzegać. Stosujemy także środki dedykowane takim placówkom jak np. mopy jednego kontaktu czy mycie kuwetowe.

3. Jak najlepiej się z Wami skontaktować?

Znaczenie kompleksowych usług sprzątania

Wystarczy wysłać maila na adres: biuro@czystyefekt.pl i krótko opisać temat. Odezwie się do Państwa nasz Opiekun klienta i będzie zadawał pytania, które będą mu niezbędne do skonstruowania i przedstawiania oferty.
Wyceń Sprzątanie!
Wyceń Sprzątanie!
Copyright © 2024 Czysty Efekt
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram