Firma sprzątająca w Mysłowicach

Usługi sprzątające w Mysłowicach

Sprzątanie biur i biurowców, hal i magazynów, obiektów przemysłowych, hipermarketów, gabinetów lekarskich- to tylko niektóre z branż w których działa Czysty Efekt firma sprzątająca w Mysłowicach. Na rynku czystościowym jesteśmy już od 30 lat, a codziennie sprzątamy około 70 000 m2 powierzchni.

Sprzątanie biur- Mysłowice

Nasze usługi sprzątania biur i biurowców poprzedzone są spotkaniem z klientem, podczas którego zapoznajemy się ze specyfiką obiektu i wymaganiami względem naszej ekipy sprzątającej. Sprzątanie biur w Mysłowicach przez naszą firmę może odbywać się codziennie, w trakcie pracy pracowników, po godzinach ich pracy, w nocy, a także w weekendy- wszystko zależy od potrzeb naszych klientów. Oferujemy utrzymanie czystości we wszystkich pomieszczeniach biurowych oraz częściach wspólnych. Możemy także zaopatrywać biuro w środki higieniczne (mydło, papier toaletowy, ręczniki papierowe, odświeżacze i inne) jeżeli klient sobie tego tylko zażyczy.

Potrzebujesz ofertę? +48 507 285 162

Firmy sprzątające w Mysłowicach obiekty przemysłowe

Czysty Efekt swoje usługi sprzątające w Mysłowicach świadczy także w przemyśle ciężkim. Obiekty przemysłowe takie jak huty, odlewnie, walcownie są dla nas szczególne, ponieważ to od nich zaczynaliśmy swoją przygodę z utrzymaniem czystości. Wiemy, jak zadbać o utrzymanie ich w czystości, znamy wytyczne pracy w takich warunkach czy wymogi BHP.

Nierotująca kadra Czystego Efektu

Pracownicy naszej firmy, którzy świadczą usługi sprzątające w Mysłowicach po poznaniu środowiska pracy u konkretnego klienta i na danym obiekcie, zostają już z nim na stałe. Dzięki temu nie musimy każdorazowo tłumaczyć zakresu prac i zasad tam obowiązujących nowej osobie.

Zastępstwo pracownika

Nierotująca kadra

sprawdzony-serwis

Sprawdzony serwis

1. Czy udzielacie ulg na PFRON?

Tak, spełniamy kryteria pozwalające nam udzielać naszym klientom ulg w zakresie składek na Państwowy Fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych.

2. Czy pracujecie w weekendy?

Tak, pracujemy 7 dni w tygodniu. Możemy swoje usługi sprzątające w Mysłowicach świadczyć w nocy, w trakcie pracy pracowników lub po jej zakończeniu, a także w weekendy. Dostosowujemy się do potrzeb klientów.

3. Kto kontroluje jakość prac?

Koordynator obiektu regularnie sprawdza efekty pracy, pojawia się na niezapowiedzianych kontrolach oraz pozostaje w ciągłym kontakcie z klientem.