Wyceń Sprzątanie!
Home Firma sprzątająca w Chorzowie

Firma sprzątająca w Chorzowie

Sprzątamy firmy na terenie Chorzowa i okolic!

Szybka wycena sprzątania w Chorzowie

Napisz na adres biuro@czystyefekt.pl, zadzwoń pod: +48 798 316 484 lub skorzystaj z formularza!

Usługi sprzątające w Chorzowie

Czysty Efekt to firm sprzątająca w Chorzowie i okolicach. Sprzątamy w takich branżach jak: przemysłowa (przemysł lekki, ciężki, spożywczy), sprzątamy także biura i biurowce, w służbie zdrowia, oraz instytucje finansowe, samorządowe, w IT czy branży motoryzacyjnej.

Firma sprzątająca w Chorzowie- dobór środków i maszyn sprzątających

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i technologie. Jako firma, która oferuje usługi sprzątające w Chorzowie współpracujemy tylko z zaufanymi partnerami i dostawcami środków czystości i maszyn.

Posiadamy swój park maszynowy, dysponujemy m.in.: automatami szorująco-zbierającymi, szorowarkami, narzędziami ekstrakcyjnymi, piaskarkami czy wielofunkcyjnymi odkurzaczami komercyjnymi oraz przemysłowymi. Maszyny dobieramy po zaznajomieniu się z powierzchnią i rodzajem prac, które mamy wykonać. Tak samo jest ze środkami czystości.
Przeprowadzamy cykliczne kontrole jakości i sami optymalizujemy pracę
Bezproblemowo przejmujemy sprzątanie po innych firmach
Sprzątamy 24h/7
Używamy tylko nowoczesnego sprzętu
Gwarantujemy stałą kadrę sprzątającą
Z nami odliczysz ulgę na składki PFRON!

Nierotująca kadra Czystego Efektu

Czysty Efekt codziennie sprząta około 70 000 m2 powierzchni. Dzięki naszemu doświadczeniu i rozmowach z klientami, dobrze wiemy na co zwrócić uwagę w trakcie prac oraz co jest ważne dla klientów podczas współpracy z firmami sprzątającymi w Chorzowie. Nierotująca kadra to dla nas jako firmy świadczącej usługi sprzątania w Chorzowie jeden z priorytetów. Na czym polega? Pracownicy Czystego Efektu po poznaniu charakteru pracy u danego klienta, zostają z nim już na stałe. Dzięki czemu unikamy każdorazowego tłumaczenia zakresu obowiązków i wprowadzania nowych pracowników do firmy klienta.
Wyceń Sprzątanie!

Usługi sprzątające w Chorzowie- 24h/7

Zespół sprzątający Czystego Efektu pracuje 24 h na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Usługi sprzątania w Chorzowie świadczymy zarówno w dzień jak i w nocy, a także w weekendy. Tryb naszej pracy dostosowujemy do funkcjonowania obiektów naszych klientów. To oni wyznaczają dni i czas pracy naszych ekip.

1. Jak wygląda wasz oferta sprzątania dla biur?

Podstawowe usługi sprzątania, które świadczymy dla biur i biurowców to utrzymanie czystości w głównych budynkach tj. w pomieszczeniach biurowych, toaletach, kuchnia, korytarzach, salach konferencyjnych, ale także w Focus roomach czy innych wskazanych pomieszczeniach przez klienta. Raz w roku dodatkowo nasi klienci otrzymują (w cenie) mycie okien czy pranie wykładzin.

2. Kto jest odpowiedzialny za dostarczanie środków czystości?

To Czysty Efekt zapewnia odpowiednie środki czystości. Są one specjalnie dobrane pod powierzchnie, które sprzątamy, a nasz personel sprzątający dokładnie wie, jak je dozować.

3. Co to są usługi specjalistyczne?

Są to usługi takie jak: prace na wysokościach, odkurzanie i usuwanie pyłów, również ze stref zagrożenia wybuchem, hydropiaskowanie i inne wykonywane przez wyspecjalizowaną do tego ekipę sprzątającą. Więcej informacji na temat tych prac w zakładce usługi specjalistyczne.
Wyceń Sprzątanie!
Wyceń Sprzątanie!
Copyright © 2024 Czysty Efekt
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram