Firma sprzątająca w Chorzowie

Usługi sprzątające w Chorzowie

Czysty Efekt to firm sprzątająca w Chorzowie i okolicach. Sprzątamy w takich branżach jak: przemysłowa (przemysł lekki, ciężki, spożywczy), sprzątamy także biura i biurowce, w służbie zdrowia, oraz instytucje finansowe, samorządowe, w IT czy branży motoryzacyjnej.

Firma sprzątająca w Chorzowie- dobór środków i maszyn sprzątających

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i technologie. Jako firma, która oferuje usługi sprzątające w Chorzowie współpracujemy tylko z zaufanymi partnerami i dostawcami środków czystości i maszyn.

Posiadamy swój park maszynowy, dysponujemy m.in.: automatami szorująco-zbierającymi, szorowarkami, narzędziami ekstrakcyjnymi, piaskarkami czy wielofunkcyjnymi odkurzaczami komercyjnymi oraz przemysłowymi. Maszyny dobieramy po zaznajomieniu się z powierzchnią i rodzajem prac, które mamy wykonać. Tak samo jest ze środkami czystości.

Potrzebujesz ofertę? +48 507 285 162

Nierotująca kadra Czystego Efektu

Czysty Efekt codziennie sprząta około 70 000 m2 powierzchni. Dzięki naszemu doświadczeniu i rozmowach z klientami, dobrze wiemy na co zwrócić uwagę w trakcie prac oraz co jest ważne dla klientów podczas współpracy z firmami sprzątającymi w Chorzowie.

Nierotująca kadra to dla nas jako firmy świadczącej usługi sprzątania w Chorzowie jeden z priorytetów. Na czym polega? Pracownicy Czystego Efektu po poznaniu charakteru pracy u danego klienta, zostają z nim już na stałe. Dzięki czemu unikamy każdorazowego tłumaczenia zakresu obowiązków i wprowadzania nowych pracowników do firmy klienta.

Usługi sprzątające w Chorzowie- 24h/7

Zespół sprzątający Czystego Efektu pracuje 24 h na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Usługi sprzątania w Chorzowie świadczymy zarówno w dzień jak i w nocy, a także w weekendy. Tryb naszej pracy dostosowujemy do funkcjonowania obiektów naszych klientów. To oni wyznaczają dni i czas pracy naszych ekip.

Zastępstwo pracownika

Nierotująca kadra

sprawdzony-serwis

Sprawdzony serwis

1. Jak wygląda wasz oferta sprzątania dla biur?

Podstawowe usługi sprzątania, które świadczymy dla biur i biurowców to utrzymanie czystości w głównych budynkach tj. w pomieszczeniach biurowych, toaletach, kuchnia, korytarzach, salach konferencyjnych, ale także w Focus roomach czy innych wskazanych pomieszczeniach przez klienta. Raz w roku dodatkowo nasi klienci otrzymują (w cenie) mycie okien czy pranie wykładzin.

2. Kto jest odpowiedzialny za dostarczanie środków czystości?

To Czysty Efekt zapewnia odpowiednie środki czystości. Są one specjalnie dobrane pod powierzchnie, które sprzątamy, a nasz personel sprzątający dokładnie wie, jak je dozować.

 

3. Co to są usługi specjalistyczne?

Są to usługi takie jak: prace na wysokościach, odkurzanie i usuwanie pyłów, również ze stref zagrożenia wybuchem, hydropiaskowanie i inne wykonywane przez wyspecjalizowaną do tego ekipę sprzątającą. Więcej informacji na temat tych prac w zakładce usługi specjalistyczne.