Firma sprzątająca w Siemianowicach Śląskich

Usługi sprzątające w Siemianowicach Śląskich

Czysty Efekt to firma sprzątająca w Siemanowicach Śląskich i okolicach. Na rynku usług czystościowych jesteśmy już prawie 30 lat. Sprzątamy w przemyśle lekkim, ciężkim, spożywczym, a także branży motoryzacyjnej, służbie zdrowia, obiektach biurowych, instytucjach samorządowych i finansowych.

Elastyczna firmy sprzątająca w Siemanowicach Śląskich

Czysty Efekt swoje usługi sprzątające w Siemnaowicach Śląskich świadczy 7 razy w tygodniu, 24 godziny na dobę. Sprzątamy w weekendy, a także w nocy. Możemy sprzątać w trakcie pracy pracowników, a także już po ich zmianie czy godzinach pracy. Swój grafik dostosowujemy do rytmu funkcjonowania przedsiębiorstwa klienta i jego potrzeb.

Zadowoleni klienci

Nasze usługi sprzątające zostały zweryfikowane przez dotychczasowych klientów z różnych branż. Jesteśmy dumni, że dzięki naszym pracownikom, kulturze pracy i nowoczesnemu podejściu do biznesu możemy być dla nich partnerem w biznesie.

Potrzebujesz ofertę? +48 507 285 162

Firmy sprzątające w Siemianowicach Śląskich z natychmiastowym zastępstwem pracownika

Czysty Efekt jako firma świadcząca usługi sprzątające w Siemianowicach Śląskich dysponuje rozbudowaną siecią pracowników, dzięki czemu jest w stanie natychmiast zareagować na nieobecność osoby sprzątającej. Podczas rozmów z naszymi klientami właśnie temat zastępstwa pracowników bardzo często się powtarzał. Dobrze wiemy jak brak przeszkolonego pracownika sprzątającego potrafi utrudnić pracę biura czy przedsiębiorstwa, dlatego tak dbamy o to, aby organizować je sprawnie.

Usługi sprzątające cennik- Siemanowice Śląskie

Często jako firma sprzątająca w Siemanowicach Śląskich dostajemy pytania z prośbą o podanie cennika naszych usług. Jest to trudne do określenia, bo żeby dobrze wycenić takie usługi potrzebujemy kilku informacji jak np. wielkość powierzchni do sprzątanie, rodzaj obiektu, a także rodzaj zlecenia- czy jest to sprzątanie cykliczne, jednorazowe, a może poremontowe. Nasi Doradcy klienta zawsze starają się także umawiać na wizję lokalną, która daje jeszcze więcej informacji na temat przyszłych prac.

Zastępstwo pracownika

Nierotująca kadra

sprawdzony-serwis

Sprawdzony serwis

1. Kto dostarcza środki sprzątające?

Nasza firma dobiera środki specjalnie przeznaczone i dozowane pod konkretne powierzchnie. Możemy również zapewnić środki higieniczne takie jak: mydło, papier toaletowy, ręcznik papierowy, odświeżacze, itp., jeżeli klient sobie tego zażyczy.

2. Czy Wasze usługi są ubezpieczone?

Tak posiadamy ubezpieczenie OC. Więcej informacji na ten temat udziela nasz Doradca klienta.

3. Czy sprzątacie gabinety lekarskie?

Tak jako firma sprzątająca w Siemanowicach Śląskich sprzątamy gabinety lekarskie i zabiegowe. Mamy doświadczenie w pracy w służbie zdrowia. Nasz personel wie czym jest plan higieny i jak go wdrożyć i przestrzegać.