Firma sprzątająca w Jaworznie

Usługi sprzątające w Jaworznie

Czysty Efekt to firma sprzątająca w Jaworznie i okolicach. Mamy 30 lat doświadczenia na rynku czystościowym. Sprzątamy w przemyśle lekkim, ciężkim (hale, magazyny, fabryki, odlewnie, huty) oraz spożywczym. Nasze usługi dedykujemy także obiektom biurowym, branży motoryzacyjnej, służbie zdrowia, instytucjom finansowym i bankom, a także samorządom terytorialnym czy IT.

Sprzątanie biur w Jaworznie, a zastępstwo pracownika

Dobrze wiemy, że dla naszych klientów jedną z ważniejszych spraw, które powinny zapewnić firmy sprzątające w Jaworznie jest natychmiastowe zastępstwo pracownika, który nie może przyjść w danym dniu do pracy. Czysty Efekt jako firma oferująca usługi sprzątające w Jaworznie dzięki rozbudowanej siatce pracowników jest w stanie w bardzo krótkim czasie wysłać na dany obiekt zastępstwo za osobę, która nie może pojawić się w pracy. Tak szybka reakcja z naszej strony zapobiega rozregulowaniu pracy ekipy sprzątającej, ale także funkcjonowaniu obiektu klientów.

Potrzebujesz ofertę? +48 507 285 162

Usługi sprzątające cennik- Jaworzno

Cennik naszych usług zależy od wielu czynników, dlatego końcową wycenę podajemy dopiero wtedy, kiedy zakończymy negocjacje, wizję lokalną oraz dokładny wywiad z klientem. Na początku Doradca klienta Czystego Efektu, żeby podać cenę usług sprzątających w Jaworznie prosi klienta o podanie rodzaju usługi (czy ma to być sprzątanie jednorazowe, cykliczne, a może prace specjalistyczne), metrażu i rodzaju obiektu. Umawiamy się także z Państwem na wizję lokalną podczas której szczegółowo poznajemy miejsce i jego specyfikę.

Sprzątanie biur w Jaworznie

Czysty Efekt codziennie sprząta około 70 000 m2 powierzchni. Wielu z naszych klientów to biurowce i parki biurowe dla których świadczymy usługi sprzątania w Jaworznie i okolicach. W skład usługi wchodzą wszystkie czynności mające utrzymać niezbędny poziom czystości w budynkach. Oprócz sprzątania pomieszczeń biurowych, sprzątamy także kuchnie, toalety, korytarze, sale konferencyjne, Focusroomy, inne części wspólne oraz te wskazane przez klientów. Dodatkowo nasi klienci raz do roku otrzymują od nas mycie okien lub wykładzin w cenie usługi.

Zastępstwo pracownika

Nierotująca kadra

sprawdzony-serwis

Sprawdzony serwis

1. Jak najlepiej się z Państwem skontaktować?

Bardzo prosimy o wysłanie maila na adres: biuro@czystyefekt.pl lub o telefon: 507285162.

2. Czy świadczycie usługi sprzątające w Jaworznie w weekendy?

Tak. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Częstotliwość naszej pracy jest dostosowana do funkcjonowania pracy obiektu lub przedsiębiorstwa naszych klientów.

3. Czy posiadacie ubezpieczenie?

Tak, mamy wysokie ubezpieczenie OC na wypadek nieszczęśliwego wypadku. Nasz Doradca klienta udziela bardziej szczegółowych informacji na ten temat.