Wyceń Sprzątanie!
Home Firma sprzątająca w Jaworznie

Firma sprzątająca w Jaworznie

Sprzątamy firmy na terenie Jaworzna i okolic!

Szybka wycena sprzątania w Jaworznie

Napisz na adres biuro@czystyefekt.pl, zadzwoń pod: +48 798 316 484 lub skorzystaj z formularza!

Usługi sprzątające w Jaworznie

Czysty Efekt to firma sprzątająca w Jaworznie i okolicach. Mamy 30 lat doświadczenia na rynku czystościowym. Sprzątamy w przemyśle lekkim, ciężkim (hale, magazyny, fabryki, odlewnie, huty) oraz spożywczym. Nasze usługi dedykujemy także obiektom biurowym, branży motoryzacyjnej, służbie zdrowia, instytucjom finansowym i bankom, a także samorządom terytorialnym czy IT.

Sprzątanie biur w Jaworznie, a zastępstwo pracownika

Dobrze wiemy, że dla naszych klientów jedną z ważniejszych spraw, które powinny zapewnić firmy sprzątające w Jaworznie jest natychmiastowe zastępstwo pracownika, który nie może przyjść w danym dniu do pracy. Czysty Efekt jako firma oferująca usługi sprzątające w Jaworznie dzięki rozbudowanej siatce pracowników jest w stanie w bardzo krótkim czasie wysłać na dany obiekt zastępstwo za osobę, która nie może pojawić się w pracy. Tak szybka reakcja z naszej strony zapobiega rozregulowaniu pracy ekipy sprzątającej, ale także funkcjonowaniu obiektu klientów.
Przeprowadzamy cykliczne kontrole jakości i sami optymalizujemy pracę
Bezproblemowo przejmujemy sprzątanie po innych firmach
Sprzątamy 24h/7
Używamy tylko nowoczesnego sprzętu
Gwarantujemy stałą kadrę sprzątającą
Z nami odliczysz ulgę na składki PFRON!

Usługi sprzątające cennik- Jaworzno

Cennik naszych usług zależy od wielu czynników, dlatego końcową wycenę podajemy dopiero wtedy, kiedy zakończymy negocjacje, wizję lokalną oraz dokładny wywiad z klientem. Na początku Doradca klienta Czystego Efektu, żeby podać cenę usług sprzątających w Jaworznie prosi klienta o podanie rodzaju usługi (czy ma to być sprzątanie jednorazowe, cykliczne, a może prace specjalistyczne), metrażu i rodzaju obiektu. Umawiamy się także z Państwem na wizję lokalną podczas której szczegółowo poznajemy miejsce i jego specyfikę.
Wyceń Sprzątanie!

Sprzątanie biur w Jaworznie

Czysty Efekt codziennie sprząta około 70 000 m2 powierzchni. Wielu z naszych klientów to biurowce i parki biurowe dla których świadczymy usługi sprzątania w Jaworznie i okolicach. W skład usługi wchodzą wszystkie czynności mające utrzymać niezbędny poziom czystości w budynkach. Oprócz sprzątania pomieszczeń biurowych, sprzątamy także kuchnie, toalety, korytarze, sale konferencyjne, Focusroomy, inne części wspólne oraz te wskazane przez klientów. Dodatkowo nasi klienci raz do roku otrzymują od nas mycie okien lub wykładzin w cenie usługi.

1. Jak najlepiej się z Państwem skontaktować?

Bardzo prosimy o wysłanie maila na adres: biuro@czystyefekt.pl lub o telefon: 507285162.

2. Czy świadczycie usługi sprzątające w Jaworznie w weekendy?

Tak. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Częstotliwość naszej pracy jest dostosowana do funkcjonowania pracy obiektu lub przedsiębiorstwa naszych klientów.

3. Czy posiadacie ubezpieczenie?

Tak, mamy wysokie ubezpieczenie OC na wypadek nieszczęśliwego wypadku. Nasz Doradca klienta udziela bardziej szczegółowych informacji na ten temat.
Wyceń Sprzątanie!
Wyceń Sprzątanie!
Copyright © 2024 Czysty Efekt
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram