Wyceń Sprzątanie!
Home Firma sprzątająca w Gliwicach

Firma sprzątająca w Gliwicach

Sprzątamy firmy na terenie Gliwic i okolicy!

Szybka wycena sprzątania w Gliwicach

Napisz na adres biuro@czystyefekt.pl, zadzwoń pod: +48 798 316 484 lub skorzystaj z formularza!

Firma sprzątająca w Gliwicach - wyróżnia nas profesjonalizm

Czysty Efekt to firma sprzątająca w Gliwicach, która działa na rynku usług czystościowych już od 30 lat. Nabyte doświadczenie, a zarazem dostosowanie przedsiębiorstwa do nowych trendów i zmieniających się potrzeb na rynku pozwalają nam świadczyć usługi sprzątania na wysokim poziomie w wielu branżach.

Jesteśmy firmą, która sprząta takie branże jak przemysł zarówno ciężki, brudny, jak i ten lekki. Mamy doświadczenie w sprzątaniu w Gliwicach w obiektach biurowych, gabinetach lekarskich, instytucjach finansowych, a także budynkach należących do samorządów terytorialnych.

Elastyczna firma sprzątająca w Gliwicach

Zależy nam na tym, aby być jedną z najlepszych firm sprzątających w Gliwicach, dlatego jesteśmy elastyczni i swoją pracę wykonujemy 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Klient w zależności od swoich potrzeb i specyfiki swojego przedsiębiorstwa może wybrać nasz plan pracy. Jeżeli potrzebuje firmy sprzątającej w Gliwicach i okolicach, która posprząta jego biuro, halę lub innego rodzaju obiekt w nocy, jesteśmy w stanie podjąć się tego zadania.
Przeprowadzamy cykliczne kontrole jakości i sami optymalizujemy pracę
Bezproblemowo przejmujemy sprzątanie po innych firmach
Sprzątamy 24h/7
Używamy tylko nowoczesnego sprzętu
Gwarantujemy stałą kadrę sprzątającą
Z nami odliczysz ulgę na składki PFRON!

Błyskawiczne zastępstwo pracownika

Będąc na rynku firm sprzątających w Gliwicach już tyle lat, dobrze wiemy, że klienci cenią sobie naszą szybkość w znajdowaniu zastępstw za pracownika, który akurat nie może pojawić się w pracy. Zdajemy sobie sprawę, że czasami nieobecność jednego pracownika może rozregulować pracę całej ekipie sprzątającej. A co najgorsze może także zaburzyć rytm pracy pracownikom klienta, dlatego zastępstwa pracowników są dla nas tak ważne.

Wyceń Sprzątanie!

Dedykowany pracownik sprzątający

Nie wiemy, jak to robią inne firmy sprzątające w Gliwicach, ale Czysty Efekt, aby uniknąć każdorazowego wdrażania pracowników, przypisuje ich na stałe do pracy przy konkretnym obiekcie danego klienta. Zostają przeszkoleni, jeżeli chodzi o zakres prac, ich charakter, a także przepisy bezpieczeństwa na danym obiekcie. Znacznie ułatwia to także działania logistyczne takie jak np. wydawanie kart wejściowych do budynków czy organizacja odzieży roboczej. Dzięki takiemu systemowi pracy, nasi pracownicy doskonale znają swoje obowiązki i zasady (także te nieoficjalne) panujące w danej firmie, a klient nie denerwuje się powtarzającymi się błędami, bo ich po prostu nie ma.

1. Czy zapewniacie środki czystości czy jest to po stronie właściciela obiektu?

Nasza firma jest odpowiedzialna za środki czystości. Mamy sprawdzonych producentów, środki dobieramy tak żeby pasowały do tego jaką prace mamy wykonać i z jakimi materiałami mamy do czynienia. Możemy także regularnie wyposażać obiekt w środki higieny takie jak: papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe itp.

2. Czy posiadacie ubezpieczenie?

Tak, oczywiście, nasza firma posiada wysokie ubezpieczenie OC w razie nieszczęśliwych wypadków.

3. Jak dbacie o środowisko?

W naszej firmie przywiązujemy dużą wagę do dbania o środowisko, dlatego mądrze zarządzamy i racjonalnie wykorzystujemy wodę i energię, a środki czystości używane przez nasz personel sprzątający, są przyjazne środowisku. Staramy się także popularyzować proekologiczne praktyki wśród naszych pracowników i partnerów.
Wyceń Sprzątanie!
Wyceń Sprzątanie!
Copyright © 2024 Czysty Efekt
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram