Firma sprzątająca w Dąbrowie Górniczej

Usługi sprzątające w Dąbrowie Górniczej

Czysty Efekt to firma świadcząca usługi sprzątające w Dąbrowie Górniczej. Na rynku usług czystościowych istniejemy już prawie trzy dekady. Możemy pochwalić się ponad 300 klientami, dla których sprzątamy biura, biurowce, hale przemysłowe, magazyny czy huty. Pracujemy także dla branż z sektora spożywczego, IT, motoryzacyjnego, służby zdrowia czy dla samorządów terytorialnych.

Firma sprzątająca w Dąbrowie Górniczej - dobór środków i maszyn sprzątających

Jako firma sprzątająca w Dąbrowie Górniczej swoją przygodę ze sprzątaniem zaczynaliśmy od przemysłu ciężkiego. Huty, odlewnie, brudna produkcja czy walcownie to obiekty, na których zaczynaliśmy pracować. Dziś, świadcząc usługi sprzątania w Dąbrowie Górniczej możemy pochwalić się bardzo dobrą znajomością specyfiki i pracy właśnie w takich miejscach. Zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństwa pracy w tych zakładach. Pamiętamy o kontrolach i wymogach BHP, które muszą być spełnione przez naszych klientów.

Potrzebujesz ofertę? +48 507 285 162

Firma sprzątająca w Dąbrowie Górniczej- szybkie zastępstwo pracownika

Przez wszystkie lata świadczenia usług sprzątających w Dąbrowie Górniczej i innych miastach, częstych rozmów, a także sugestii ze strony klientów- dobrze wiemy co jest dla nich ważne i na co my jako firma sprzątająca w Dąbrowie Górniczej musimy zwracać uwagę.

Większość z naszych klientów wymienia natychmiastowe zastępstwo pracownika na pierwszym miejscu. Co to oznacza? Chodzi o to, żeby firmy sprzątające w Dąbrowie Górniczej były w stanie natychmiastowo zastąpić osobę, która nie może w danym dniu pojawić się w pracy. Czysty Efekt dzięki rozbudowanej sieci pracowników jest w stanie wywiązać się z tego zadania bardzo szybko i sprawnie.

Usługi sprzątające w Dąbrowie Górniczej- Ulga PFRON

Czysty Efekt jest firmą świadcząco usługi sprzątania w Dąbrowie Górniczej, która spełnia kryteria i może udzielić swoim klientom ulg w zakresie składek na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Szczegółowych informacji na ten temat udziela nasz Doradca Klienta, który służy pomocą w tym temacie.

Zastępstwo pracownika

Nierotująca kadra

sprawdzony-serwis

Sprawdzony serwis

1. Czy sprzątacie w weekendy?

Pracujemy 24h na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Swoją pracę dostosowujemy to rytmu funkcjonowania obiektów, przedsiębiorstw i biurowców klientów. Możemy pracować w weekendy, w dzień, w trakcie pracy pracowników albo już po ich pracy. Często zdarza nam się świadczyć swoje usługi także w nocy.

2. Jak się z Wami najlepiej skontaktować, jeżeli chodzi o wycenę?

Najlepiej napisać na: biuro@czystyefekt.pl. Ważne, żeby w takim mailu podać jak najwięcej szczegółów dotyczących usługi. Metraż, lokalizację, częstotliwość sprzątania. Jeżeli będziemy mieli dodatkowe pytania nasz Doradca Klienta się z Państwem skontaktuje. 

3. Czy Wasze usługi są ubezpieczone?

Tak, posiadamy wielomilionowe ubezpieczenie OC.