Sprzątanie w służbie zdrowia

Higiena, dezynfekcja, utrzymanie reżimu sanitarnego to dla nas priorytet w sprzątaniu ośrodków, szpitali czy gabinetów. Przed wykonaniem usługi spotykamy się z Państwem, żeby poznać obiekt, jego specyfikę i historię. Następnie wspólnie ustalamy zakres obowiązków naszego personelu sprzątającego oraz godziny pracy. Nasza ekipa nie tylko świetnie zna się na swojej pracy, ale także pamięta
o charakterystyce miejsca i poszanowaniu prywatności pacjentów.

Sięgamy wyłącznie po nowoczesne, sprawdzone rozwiązania – urządzenia przystosowane do sprzątania nawet uciążliwych zabrudzeń, czyszczenia trudno dostępnych miejsc oraz pozbywania się zanieczyszczeń z powierzchni, w przypadku których należy zachować wysoką sterylność. Stosujemy bezpieczne i ekologiczne środki czystości, a osoby sprzątające są edukowane w jaki sposób należy dozować i korzystać z dostępnych roztworów myjących.

Dbamy o jak największą wygodę pacjentów, gwarantujemy: zachowanie obowiązujących norm sanitarnych, sprawną obsługę, a także stały nadzór jakości przez dedykowanego Państwu koordynatora.

Oferujemy:

  • sprzątaniem gabinetów lekarskich i zabiegowych

  • polimeryzacją i renowacją posadzek oraz podłóg

  • czyszczeniem trudno dostępnych miejsc

  • myciem blatów, luster, przeszkleń i innych powierzchni

  • zamiataniem i zmywaniem podłóg na korytarzach oraz w pokojach pacjentów

  • sprzątaniem w poczekalniach i toaletach

  • dezynfekowaniem blatów, mebli, ram łóżek oraz innych powierzchni

  • utrzymanie czystości w częściach wspólnych np. toalety, kuchnia, pomieszczenia socjalne, pomieszczenia biurowe

Dlaczego my?

Mamy doświadczenie w pracy w służbie zdrowia. Wiemy czym jest plan higieny, jak go wdrożyć
i przestrzegać

Stosujemy systemy kuwetowe i mopy jednego kontaktu

Regularnie kontrolujemy jakość prac naszego personelu, a Państwo macie stały kontakt z dedykowanym koordynatorem projektu

Dobieramy odpowiednie, spełniające wymogi środki czystości i sprzęt

Posiadamy wysokie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

Ekipa sprzątająca jest dedykowana Państwa obiektowi dzięki czemu unikamy każdorazowego tłumaczenia zakresu obowiązków

Legalnie zatrudniamy pracowników, którzy są filarem naszych działań

Sprzątanie przychodni, gabinetów zabiegowych lub lekarskich to dla Czystego Efektu szczególny rodzaj zleceń. Zdajemy sobie sprawę, że w takich miejscach utrzymanie czystości ma znaczenie nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne pacjentów i personelu medycznego.

Sprzątanie gabinetów lekarskich z planem higieny

Personel sprzątający Czystego Efektu posiada doświadczenie w sprzątaniu gabinetów zabiegowych i lekarskich. Pracujemy na podstawie planu higieny, dzięki któremu pracownicy dobrze wiedzą w jakiej kolejności sprzątać, jakich detergentów używać w danym pomieszczeniu czy jakie środki ostrożności powinni zachować. Plan higieny przechowywany jest w miejscu łatwo dostępnym, tak aby każdy pracownik w razie wątpliwości mógł do niego zajrzeć. Stosowanie planów higieny usprawnia także wdrożenie nowego personelu. Dzięki takiemu przewodnikowi, pracownicy szybciej stają się samodzielni i dostosowują się do standardów wymaganych przez klienta.

Wewnętrzne procedury

Dobrze wiemy, że każda placówka służby zdrowia posiada swoje procedury, do których pracownicy sprzątający muszą się dostosować i przestrzegać. Podczas szkoleń, ekipy sprzątające dedykowane do sprzątania gabinetów lekarskich czy przychodni są zapoznawane właśnie z wewnętrznymi procedurami placówek. Personel Czystego Efektu zawsze nosi odzież i obuwie wymagane w danym obiekcie. Bezwzględnie przestrzega zasad utrzymania czystości rąk i skóry, a także sprzętu, którego używa.    

Odpowiednio dobrane środki czyszczące

Doświadczenie w sprzątaniu gabinetów zabiegowych i lekarskich nauczyło nas bardzo dokładnego wyboru i doboru preparatów do utrzymania czystości. Do sprzątania przychodni używamy specjalistycznych środków dedykowanych właśnie do takich miejsc. Korzystamy jedynie z nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań. Środki czyszczące z którymi pracujemy są ekologiczne i bezpieczne, a nasi pracownicy są wyedukowani w temacie dozowania i korzystania z roztworów myjących.

Specyfika sprzątania gabinetów lekarskich

 Sprzątanie w służbie zdrowia wymaga od pracowników czystościowych dobrej organizacji pracy, przestrzegania procedur i znajomości planu higieny. Oprócz tych składowych pracy firm sprzątających są jeszcze pacjenci i personel medyczny. Pracownicy Czystego Efektu dobrze pamiętają o charakterystyce miejsca, w którym wykonują swoje obowiązki oraz o poszanowaniu prywatności pacjentów.

Kompleksowa usługa sprzątania

Czysty Efekt specjalizuje się w sprzątaniu gabinetów lekarskich i zabiegowych. Dużą wagę przykładamy do czyszczenia trudno dostępnych miejsc – nie boimy się ich. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do polimeryzacji i renowacji posadzek oraz podłóg. W dzisiejszych czasach dobrze wiemy jak ważna jest dezynfekcja pomieszczeń, blatów, mebli czy ram łóżek. Utrzymujemy także czystość w częściach wspólnych takich jak toalety, kuchnie i pomieszczenia socjalne. Jesteśmy również odpowiedzialni za dostarczanie i uzupełnianie środków higienicznych takich jak mydła, papier toaletowy czy ręczniki.

kompleks biurowców, 20 etatów tylko na drugiej zmianie
rozmawiamy
Sprzątamy
halę produkcyjną 7500 m2 oraz 2500 m2 biurowca
natychmiastowe-zastępstwo
Obsługujemy
market spożywczy – 5 etatów, 3 zmiany
natychmiastowe zastępstwo
Obsługujemy
biuro projektowe – 2 razy w tygodniu, 250 m2
profesjonalna-ekipa
Sprzątamy
biuro dla IT – 5 razy w tygodniu, 1500 m2
profesjonalna-ekipa
Sprzątamy