Wyceń Sprzątanie!
Home Firma sprzątająca w Jastrzębiu Zdrój

Firma sprzątająca w Jastrzębiu Zdrój

Sprzątamy firmy na terenie Jastrzębia Zdrój i okolic!

Szybka wycena sprzątania w Jastrzębiu Zdrój

Napisz na adres biuro@czystyefekt.pl, zadzwoń pod: +48 798 316 484 lub skorzystaj z formularza!

Usługi sprzątające w Jastrzębiu-Zdrój

Czysty Efekt to firma zajmująca się usługami sprzątania w Jastrzębiu-Zdroju i okolicach. Oferujemy rozwiązania ważne dla biznesów naszych klientów, a naszym atutem są pracownicy, kultura pracy i nowoczesne podejście do technologii. Zaczynając współpracę z klientami staramy się biurokrację ograniczyć do minimum, za to dużo rozmawiamy i słuchamy naszych klientów, żeby potem sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami naszych partnerów działać.

Firmy sprzątające w Jastrzębiu-Zdroju- zakres usług

Czysty Efekt specjalizuje się w utrzymaniu czystości w różnych branżach. Posiadamy 30 lat doświadczenia, codziennie sprzątamy około 70 000 m2 powierzchni, a nasza baza zadowolonych klientów ciągle się poszerza.

Czysty Efekt jako firma sprzątająca w Jastrzębiu-Zdroju sprząta biura i biurowce, zakłady przemysłowe, hale i magazyny, powierzchnie handlowe, a także gabinety lekarskie. Świadczymy także usługi specjalistyczne takie jak: prace wysokościowe, doczyszczanie hal przemysłowych czy piaskowanie.
Przeprowadzamy cykliczne kontrole jakości i sami optymalizujemy pracę
Bezproblemowo przejmujemy sprzątanie po innych firmach
Sprzątamy 24h/7
Używamy tylko nowoczesnego sprzętu
Gwarantujemy stałą kadrę sprzątającą
Z nami odliczysz ulgę na składki PFRON!

Usługi sprzątające cennik- Jastrzębie-Zdrój

Wycena konkretnej usługi sprzątania zależy od wielu czynników, dlatego jest nam ciężko podać ją bez takich informacji jak: wielkość powierzchni do sprzątania, rodzaj obiektu a także usługi- czy to będzie sprzątanie regularne, jednorazowe, czy np. po remoncie, itp. Najlepszym rozwiązaniem jest, kiedy nasz Doradca klienta udaje się do klientów na wizje lokalną. W trakcie takiego spotkania mamy okazję bliżej przyjrzeć się obiektowi, zaproponować dogodne rozwiązania oraz porozmawiać o szczegółach współpracy z klientem.
Wyceń Sprzątanie!

Sprzątanie biur w Jastrzębiu-Zdroju

Nasza firma posiada duże doświadczenie w sprzątaniu obiektów biurowych. Sprzątając biura skupiamy się na gabinetach, open space’ach, salach konferencyjnych czy focus roomach. Świadcząc usługi sprzątające w Jastrzębiu-Zdroju sprzątamy także powierzchnie wspólne: kuchnie, korytarze, toalety, itp. Możemy także dostarczać środki higieniczne (mydła, papiery toaletowe, ręczniki papierowe, odświeżacze) jeżeli tylko klient wyrazi taką chęć.

1. Jakich maszyn używacie do sprzątania?

Posiadamy swoje własne zaplecze maszynowe. Współpracujemy z zaufanymi partnerami, którzy dostarczają nam środki czystości oraz maszyny. W pracy używamy automatów szorująco-zbierających, szorowarek jednotarczowych, piaskarek i wielu innych.

2. Co to są usługi specjalistyczne?

Jako firma sprzątająca w Jastrzębiu-Zdroju oferujemy także usługi specjalistyczne. Są to prace wykonywane przez specjalnie do tego wyszkoloną ekipę. W skład takich prac wchodzą m.in.: mycie ciśnienowe, odkurzanie i usuwanie pyłów, również ze stref zagrożenia wybuchem (EX), hydropiaskowanie, usuwanie graffiti jak również dezynfekcja.

3. Jak się z Państwem skontaktować?

Do dyspozycji oddajemy naszego maila: biuro@czystyefekt.pl lub prosimy o telefon: 507285162.
Wyceń Sprzątanie!
Wyceń Sprzątanie!
Copyright © 2024 Czysty Efekt
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram