Wyceń Sprzątanie!
Home Firma sprzątająca w Rybniku

Firma sprzątająca w Rybniku

Sprzątamy firmy na terenie Rybnika i okolicy!

Szybka wycena sprzątania w Rybniku

Napisz na adres biuro@czystyefekt.pl, zadzwoń pod: +48 798 316 484 lub skorzystaj z formularza!

Firma sprzątająca w Rybniku z doświadczeniem

Czysty Efekt to firma sprzątająca w Rybniku i okolicach. Codziennie sprzątamy ponad 70 000m2 powierzchni. Może pochwalić się bazą ponad 300 zadowolonych klientów, która wciąż rośnie.

Jesteśmy firmą sprzątającą w Rybniku, która świadczy usługi czystościowe w przemyśle ciężkim, gdzie sprzątamy huty, walcownie, zakłady przemysłowe czy odlewnie. Sprzęt, którego używamy do sprzątania powierzchni w tych miejscach jest dedykowany takim zakładom. Używamy m.in. zaawansowanych technologicznie zamiatarek czy szorowarek przystosowanych do czyszczenia właśnie obiektów przemysłowych. Zapewniamy środki chemiczne, które odpowiednio dopasowujemy do zabrudzeń, które występują oraz typów czyszczonych powierzchni.

Firma sprzątająca biura i biurowce- Rybnik

Jako firma sprzątająca w Rybniku, która sprząta w biurach i biurowcach jesteśmy odpowiedzialni za utrzymanie czystości na open space’ach, salach konferencyjnych czy Focus roomach. Sprzątamy także części wspólne: kuchnie, korytarze, toalety i pomieszczenia socjalne. To my dobieramy odpowiednie pod względem jakościowym, a także ilościowym rodzaje środków chemicznych. Możemy także na życzenie klienta zaopatrywać biuro w środki czystości takie jak: papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydła, odświeżacze powietrza, itp.
Przeprowadzamy cykliczne kontrole jakości i sami optymalizujemy pracę
Bezproblemowo przejmujemy sprzątanie po innych firmach
Sprzątamy 24h/7
Używamy tylko nowoczesnego sprzętu
Gwarantujemy stałą kadrę sprzątającą
Z nami odliczysz ulgę na składki PFRON!

Firma sprzątająca Rybnik- powierzchnie handlowe

Firmy sprzątające w Rybniku i okolicach świadczą różnego typu usługi. Czysty Efekt jako firma sprzątająca w Rybniku posiada bogate doświadczenie poparte licznymi referencjami. Możemy m.in. pochwalić się doświadczeniem w obsłudze marketów spożywczych. Nasz personel sprzątający w takich miejscach wie, że powinien być subtelny i wręcz „niezauważalnym” w trakcie wykonywanych przez siebie prac. Zaczynając pracę na danym obiekcie spożywczym zapoznajemy się z nim, rozmawiamy o potrzebach i wymaganiach klienta, a także wdrażamy naszych pracowników w obsługę danego miejsca. Każda firma sprzątająca w Rybniku, która podejmuje się sprzątania powierzchni handlowych wie, że jest to dla niej wyzwanie. Pracownicy Czystego Efektu wiedzą, jak zadbać o bezpieczeństwo klientów, a także ich komfort podczas robienia zakupów.
Wyceń Sprzątanie!

Elastyczne usługi sprzątające w Rybniku

Klienci wybierając nasze usługi cenią sobie także naszą elastyczność. Czysty Efekt to firma sprzątająca w Rybniku, która świadczy usługi czystościowe 24 godziny na dobę, siedem razy w tygodniu. Pracujemy w weekendy, w godzinach pracy biur i przedsiębiorstw, a także w nocy. Nasi pracownicy po poznaniu pracy u konkretnego klienta i dla danej branży zazwyczaj zostają już do niego przypisani. Dzięki czemu unikamy każdorazowego tłumaczenia obowiązków i specyfiki pracy.

1. Czy Wiele firm sprzątających w Rybniku nie sprząta w weekendy, czy wy świadczycie takie usługi?

Tak, sprzątamy w weekendu. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, siedem razy w tygodniu. Częstotliwość naszej pracy dostosowujemy do funkcjonowania przedsiębiorstw i obiektów klientów. Możemy pracować wieczorem, w godzinach pracy przedsiębiorstwa lub w nocy, to wszystko zależy od potrzeb naszego klienta.

2. Czy mają Państwo doświadczenie w sprzątaniu gabinetów lekarskich?

Tak, sprzątamy gabinety lekarskie i zabiegowe. Wiemy czym jest plan higieny, jak go wdrożyć i egzekwować. Nasz personel sprzątający jest dedykowany konkretnemu klientowi, dzięki czemu unikamy każdorazowego tłumaczenia zakresu obowiązków pracownikom.

3. Czy posiadają Państwo ubezpieczenie?

Tak, posiadamy wysokie ubezpieczenie. Nasz Doradca klienta odpowie na wszystkie pytania związane z tym tematem.
Wyceń Sprzątanie!
Wyceń Sprzątanie!
Copyright © 2024 Czysty Efekt
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram