Sprzątanie hal i magazynów

Na początku naszej współpracy sprawdzamy wielkość i charakter miejsca. Metraż, dostosowanie środków czyszczących, wybór sprzętu jakiego będziemy używać podczas pracy muszą być odpowiednio dobrane do konkretnego obiektu. Kolejny krok to ustalanie wspólnego grafiku. Sprzątanie odbywa się
w dogodnych dla Państwa godzinach, nasze usługi świadczymy siedem dni w tygodniu przez całą dobę.

Personel dedykowany do pracy na Państwa obiekcie jest doświadczony w tego typu pracach; doskonale zna się na sprzątaniu hal i magazynów, jest świadomy zagrożeń, a także wyczulony na zasady bezpieczeństwa.

Ekipa sprzątająca po poznaniu specyfiki pracy w danym miejscu jest dedykowana konkretnemu obiektowi, w trakcie wykonywania usługi nie zmieniamy personelu, chyba że na życzenie klienta.

Oferujemy:

  • doczyszczanie, pielęgnacja ciągów komunikacyjnych

  • utrzymanie w czystości urządzeń produkcyjnych

  • odkurzanie i mycie instalacji

  • okresowe mycie okien

  • okresowe odkurzanie i mycie ścian

  • utrzymanie czystości w częściach wspólnych np. toalety, kuchnia, pomieszczenia socjalne sprzątanie przynależących pomieszczeń biurowych

Dlaczego my?

Udzielamy ulgi w zakresie PFRON. Dla klientów, którzy są płatnikami składek na PFRON (zatrudnienie powyżej 25 osób) oznacza to, że nabywając nasze usługi lub produkty, jednocześnie uzyskają Państwo zniżkę na poziomie 40% w stosunku do naszej konkurencji.
Obejrzyj nasz filmik dotyczący ulgi PFRON

Pracownik zawsze zjawi się w pracy. Dzięki dużej bazie personelu sprzątającego mamy możliwość natychmiastowej wymiany pracownika

Sprzęt, na którym pracujemy (np. automaty szorująco-zbierające, szorowarki i zamiatarki) jest nowy
i pochodzi od renomowanych dostawców

Legalnie zatrudniamy pracowników, którzy są filarem naszych działań

Regularnie kontrolujemy jakość prac naszego personelu, a Państwo macie stały kontakt z dedykowanym koordynatorem kontraktu

Czysty Efekt zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem powierzchni magazynowych. Możemy pochwalić się dużym gronem klientów, u których sprzątamy hale produkcyjne, przemysłowe czy magazynowe.

Profesjonalne sprzątanie powierzchni magazynowych

Oferując usługi czyszczenia hal magazynowych oraz sprzątania hal przemysłowych szczególną wagę przykładamy do utrzymania w czystości urządzeń produkcyjnych, a także pielęgnację ciągów komunikacyjnych. Używamy tylko specjalistycznego sprzętu przeznaczonego do sprzątania tak specyficznych pomieszczeń. Wiemy, jak ważne jest utrzymanie w czystości przestrzeni produkcyjnych także w trakcie trwania pracy, nie zatrzymując produkcji i nie przeszkadzając pracownikom w wykonywaniu ich obowiązków.

Zapewniamy poprawnie dobrane maszyny i środki chemiczne

Sprzątając powierzchnie magazynowe nasz personel nie zapomina o zakamarkach, miejscach trudno dostępnych czy półkach i regałach również tych na wysokości. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, przeznaczonym właśnie do takich zadań. Ekipa sprzątająca przyjeżdżając na miejsce ma ze sobą potrzebne maszyny i środki czystości. Dzięki wizji lokalnej przed przyjęciem zlecenia jesteśmy w stanie określić ilość pracy, a także zaplanować jakie sprzęty będą potrzebne.

Sprzątamy hale produkcyjne i przemysłowe, a także części wspólne

Bardzo często zdarza się, że klienci, u których sprzątamy hale przemysłowe czy magazyny dodatkowo proszą nas o utrzymanie czystości w częściach wspólnych np. toaletach, kuchni czy pomieszczeniach socjalnych znajdujących się przy budynkach produkcyjnych. Zawsze planujemy prace tak, żeby w określonym czasie wyrobić się z posprzątaniem części przemysłowej i tej dziennej.

Koordynator kontraktu dba o naszych pracowników i klienta

Nad poprawnym przebiegiem prac czuwa koordynator kontraktu, który regularnie kontroluje jakość wykonywanej przez zespół sprzątający pracy. Wszystkie uwagi i sugestie klient składa koordynatorowi, który od razu reaguje na zaistniałą sytuację. To właśnie koordynator kontraktu jest odpowiedzialny za zespół sprzątający, ich efekty pracy, a także relacje na linii ekipa sprzątająca – klient i jego pracownicy.

Udzielamy ulgi na PFRON

Klientom, którzy są zainteresowani usługą sprzątania powierzchni magazynowych czy przemysłowych oferujemy ulgę w zakresie PFRON. Czysty Efekt zgodnie z ustawą o „Rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu Niepełnosprawnych” ma prawo do udzielenia takiej ulgi. Klienci zamawiając sprzątanie hal, magazynów, itp. nabywają prawo do ulgi we wpłacie na PFRON. Wartość ulgi może sięgać do 50% wartości faktury – o tyle mniej klient może zapłacić za czyszczenie hal przemysłowych czy produkcyjnych na PFRON. 

Błyskawicznie zastępujemy nieobecnego pracownika

Czysty Efekt na rynku usług czystościowych jest już od wielu lat. Możemy pochwalić się ponad 300 zadowolonymi klientami i setkami tysięcy m2 codziennie sprzątanej powierzchni w tym mycie hal produkcyjnych i czyszczenie hal przemysłowych.

Posiadamy także rozbudowaną sieć pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin zastąpić pracownika, którego nie będzie w pracy. Klienci bardzo cenią tak szybką możliwość reakcji z naszej strony. Dzięki temu zapewniamy ciągłość wykonywanych usług. Klient nie musi się obawiać, że zostawimy go z nieposprzątaną powierzchnią.

kompleks biurowców, 20 etatów tylko na drugiej zmianie
rozmawiamy
Sprzątamy
halę produkcyjną 7500 m2 oraz 2500 m2 biurowca
natychmiastowe-zastępstwo
Obsługujemy
market spożywczy – 5 etatów, 3 zmiany
natychmiastowe zastępstwo
Obsługujemy
biuro projektowe – 2 razy w tygodniu, 250 m2
profesjonalna-ekipa
Sprzątamy
biuro dla IT – 5 razy w tygodniu, 1500 m2
profesjonalna-ekipa
Sprzątamy