Firma sprzątająca w Bytomiu

Firma sprzątająca w Bytomiu - najlepsza jakość

Czysty Efekt to firma sprzątająca, która usługi czystościowe świadczy już od trzech dekad.

Jesteśmy firmą sprzątająca w Bytoniu, która specjalizuje się w sprzątaniu w przemyśle lekkim, ciężki, spożywczym, IT, motoryzacyjnym. Dbamy o czystość także w biurach, biurowcach, gabinetach lekarskich, instytucjach finansowych czy siedzibach samorządów terytorialnych.

Usługi specjalistyczne

Czysty Efekt jako firma sprzątające w Bytomiu świadczy także usługi specjalistyczne. Jest to specjalny zakres usług, które wykonuje dedykowana to tego rodzaju prac, specjalnie przeszkolona grupa naszych pracowników. Wykonując prace specjalistyczne korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu i nowych technologii, które zawsze analizujemy z klientem przed przystąpieniem do działań. W skład pracy specjalistycznych wchodzą m.in. mycie ciśnieniowe, piaskowanie, sodowanie, usuwanie graffiti, ozonowanie, mycie i czyszczenie alpinistyczne czy inne prace na wysokościach.

 

Potrzebujesz ofertę? +48 507 285 162

Natychmiastowe zastępstwo pracownika

Firmy sprzątające w Bytomiu świadczą podobne usługi, jednak to na co Czysty Efekt zwraca szczególną uwagę to personel sprzątający. Posiadając takie doświadczenie w tej branży dobrze wiemy, że klienci w szczególności zwracają uwagę na to jak firma sprzątająca w Bytomiu radzi sobie z nieobecnością pracownika. Nasza firma dzięki rozbudowanej siatce pracowników jest w stanie błyskawicznie zastąpić osobę, która nie może przyjść do pracy.

Elastyczne usługi sprzątające w Bytomiu

Klienci wybierając nasze usługi cenią sobie także naszą elastyczność. Czysty Efekt to firma sprzątająca w Bytomiu, która świadczy usługi czystościowe 24 godziny na dobę, siedem razy w tygodniu. Pracujemy w weekendy, w godzinach pracy biur i przedsiębiorstw, a także w nocy. Nasi pracownicy po poznaniu pracy u konkretnego klienta i dla danej branży zazwyczaj zostają już do niego przypisani. Dzięki czemu unikamy każdorazowego tłumaczenia obowiązków i specyfiki pracy.

Zastępstwo pracownika

Nierotująca kadra

sprawdzony-serwis

Sprawdzony serwis

1. Jak uzyskać wycenę sprzątania od Czystego Efektu?

Bardzo prosimy o kontakt na maila: biuro@czystyefekt.pl Ważne, żeby mail zawierał podstawowe, a dla nas konieczne informacje potrzebne do przygotowania wyceny takie jak: rodzaj usługi (czy to jednorazowe sprzątanie, cykliczne, itp.), metraż i rodzaj obiektu. Kontakt telefoniczny pod numerem: 507 285 162 

2. Co to jest odpis na PFRON?

Jeżeli jesteście Państwo pracodawcą, który odprowadza składki na PFRON (Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych) to nasza firma spełnia kryteria, które pozwalają na udzielenie naszym klientom ulg w zakresie składek na PFRON. Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji na ten temat- nasz Doradca klienta chętnie pomoże.

 

3. Czy świadcząc swoje usługi sprzątające w Bytomiu zwracacie uwagę na środowisko?

Oczywiście, los naszej planety jest dla nas bardzo ważny. Podczas sprzątania racjonalnie wykorzystujemy wodę i energię oraz używamy bezpiecznych i przyjaznych środowisku produktów