Wyceń Sprzątanie!
Home Firma sprzątająca w Oświęcimiu

Firma sprzątająca w Oświęcimiu

Sprzątamy firmy na terenie Oświęcimia i okolicy!

Szybka wycena sprzątania w Oświęcimiu

Napisz na adres biuro@czystyefekt.pl, zadzwoń pod: +48 507 285 162  lub skorzystaj z formularza!

Firma sprzątająca Oświęcim

Czysty Efekt to doświadczona firma sprzątająca w Oświęcimiu i okolicach. Na rynku usług czystościowych istniejemy już od 30 lat. Codziennie sprzątamy po 70 000m2 powierzchni, a nasze kompetencje może poświadczyć już ponad 300 klientów.

Firmy sprzątające w Oświęcimiu i nie tylko przedstawiają różne rozwiązania swoim klientom. Czysty Efekt to firma, która sukces odniosła dzięki kulturze pracy, naszym pracownikom i nowoczesnemu podejściu do biznesu i technologii.

Rozwiązania ważne dla klienta- zastępstwa pracowników

Jesteśmy firmą sprzątającą w Oświęcimiu, która dzięki swojemu doświadczeniu wie co jest najważniejsze dla klientów, jeżeli chodzi o wykonywanie usług czystościowych.

I tak zdajemy sobie sprawę jak ważne jest natychmiastowe zastępstwo pracownika, który nie może przyjść do pracy. Taka nieobecność potrafi zaburzyć rytm pracy nie tylko personelowi sprzątającemu, ale także pracownikom w budynkach czy na obiektach klienta. Czysty Efekt jako firma sprzątająca w Oświęcimiu, dzięki rozbudowanej liczbie pracowników jest w stanie zorganizować takie zastępstwa błyskawicznie, tak, że klient nie odczuje tego ani logistycznie ani w jakości pracy.
Przeprowadzamy cykliczne kontrole jakości i sami optymalizujemy pracę
Bezproblemowo przejmujemy sprzątanie po innych firmach
Sprzątamy 24h/7
Używamy tylko nowoczesnego sprzętu
Gwarantujemy stałą kadrę sprzątającą
Z nami odliczysz ulgę na składki PFRON!

Firma sprzątająca w Oświęcimiu z nierotującą kadrą

W Czystym Efekcie nasz personel sprzątający pracuje dla konkretnego klienta przez długi czas. Po poznaniu charakteru pracy i wymagań nasi pracownicy zostają przypisani na stałe do konkretnego klienta. Dzięki temu nie musimy każdorazowo tłumaczyć zakresu obowiązków nowej osobie. Jest to wygodne rozwiązanie zarówno dla naszych klientów, ale także dla pracowników, którzy znają środowisko, przyzwyczajenia i reguły panujące na obiekcie czy w biurowcu, który sprzątają.
Wyceń Sprzątanie!

Środowisko jest dla nas ważne

W dzisiejszym świecie, kiedy tak dużo mówi się o globalnym ociepleniu i ochronie planety firmy sprzątające w Oświęcimiu uwrażliwiają na te tematy swój personel. Czysty Efekt stara się rozprzestrzeniać wśród pracowników proekologiczne praktyki. Sami także wykorzystujemy do naszej pracy produkty przyjazne środowisku, a także racjonalnie wykorzystujemy wodę i energię.

1. Z kim kontaktuje się w razie jakiś problemów związanych ze sprzątaniem?

Każdym naszym klientem opiekuje się Koordynator kontraktu, do którego bezpośrednio można składać zażalenia czy swoje sugestie bądź uwagi. Nadzoruje on regularnie personel sprzątający na danym obiekcie i efekty jego pracy. Natomiast Koordynatora kontraktu monitoruje regionalny Kierownik Sprzedaży.

2. Jak wygląda cennik Państwa usług?

Niestety nie jesteśmy w stanie podać cennika naszych usług, gdyż taka wycena zależy od wielu czynników. Zawsze prosimy osoby zainteresowane naszą oferta o podanie wielkości obiektu, częstotliwości sprzątania, lokalizacji.

3. Co to są usługi specjalistyczne?

Są to usługi wykonywane przez wyspecjalizowaną ekipę sprzątającą. Do ich zadań należy m.in. mycie ciśnieniowe, prace na wysokościach, mycie elewacji, sodowanie, piaskowanie, usuwanie graffiti, czy ozonowanie.
Wyceń Sprzątanie!
Wyceń Sprzątanie!
Copyright © 2024 Czysty Efekt
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram