Firma sprzątająca w Krakowie

Firma sprzątająca Kraków

Czysty Efekt to firma sprzątająca z 30 letnim doświadczeniem. Świadczymy profesjonalne usługi sprzątania na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Nasze ekipy sprzątające w Krakowie pracują 24h na dobę. Dostosowujemy się do wymagań i potrzeb naszych klientów. Pracujemy w weekendy, w nocy lub w godzinach otwarcia biur, przedsiębiorstw i obiektów klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące serwisu sprzątającego w Krakowie ustalamy na pierwszym spotkaniu, po wizji lokalnej. Dobieramy maszyny, środki czystości, a także odpowiednich pracowników, którzy mają doświadczenie w sprzątaniu konkretnej branży.

Usługi sprzątające Kraków

Dzięki temu, że jesteśmy firmą sprzątającą z Krakowa z tak dużym doświadczeniem, dobrze zdajemy sobie sprawę czego potrzebują nasi klienci i jakie są ich wymagania odnośnie do dobrego serwisu sprzątającego w Krakowie. Dużą wagę przywiązujemy do natychmiastowego zastępstwa pracowników. Świadcząc usługi sprzątające w Krakowie już tyle lat, wiemy, że nieobecność jednego z pracowników sprzątających może pokrzyżować plany i zaburzyć organizację pracy obiektów naszych klientów. Nasza firma sprzątające dzięki temu, że posiada rozbudowaną sieć pracowników reaguje od razu na informację o absencji danej osoby sprzątającej. Jesteśmy w stanie błyskawicznie zorganizować zastępstwo za osobę, której nie będzie w pracy.

Potrzebujesz ofertę? +48 507 285 162

Sprzątanie firm Kraków

Jako firma sprzątająca w Krakowie w zakres naszych usług wchodzi sprzątanie biur i biurowców. Doradzamy naszym klientom jak najlepiej ułożyć grafik sprzątania, tak aby nie kolidowało to z organizacją pracy biura, omawiamy wybór najlepszych dla danych powierzchni środków czystości, a także wybieramy maszyny, które nadadzą się do czyszczenia konkretnej powierzchni biurowej. Niektórzy klienci, z którymi współpracujemy wymagają, aby nasze usługi sprzątające były po prostu ciche i nie przeszkadzały pracownikom. Wtedy dobieramy maszyny pod te wymagania.

Usługi sprzątające w Krakowie dla różnych branż

W Krakowie świadczymy także usługi sprzątające dla branży przemysłowej. Nasz serwis sprzątający w Krakowie obejmuje huty, odlewnie, walcownie, brudną produkcję, a także zakłady i przedsiębiorstwa z produkcją masową i wrażliwą infrastrukturą.

Jako jedna z wiodących firm sprzątających w Krakowie mamy także doświadczenie w sprzątaniu branży spożywczej, motoryzacyjnej, IT oraz służby zdrowia. Posiadamy potrzebne certyfikaty, pozwolenia, wiemy, jak pracować zgodnie z wytycznymi HACCP czy realizować Plan Higieny.

Dodatkowe usługi sprzątania w Krakowie

Firma sprzątająca Czysty Efekt w Krakowie świadczy także usługi sprzątania specjalistycznego. Za ten serwis odpowiedzialna jest specjalnie przygotowana ekipa sprzątająca.

Do prac tego zespołu należą m.in. czyszczenie ciśnieniowe, mycie elewacji, prace na wysokości, usuwanie graffiti czy dezynfekcja pomieszczeń.

Sprawdzony serwis sprzątający w Krakowie

Nasza ekipa sprzątająca w Krakowie to zespół wykwalifikowanych specjalistów. Przed pracą u każdego z klientów, pracownicy sprzątający Czystego Efektu zostają przeszkoleni do pracy w konkretnej branży i na danym obiekcie. Wprowadzamy ich w zakres ich obowiązków i zadań u danego klienta. Nad każdym serwisem sprzątającym w Krakowie czuwa koordynator obiektu, który regularnie sprawdza efekty pracy osób sprzątających. W razie potrzeby to właśnie z koordynatorem obiektu klient kontaktuje się i omawia bieżące potrzeby.

Zastępstwo pracownika

Nierotująca kadra

sprawdzony-serwis

Sprawdzony serwis

1. Czy świadczycie usługi również poza Krakowem?

Tak, jesteśmy firmą sprzątającą na terenie całej małopolski i województwa śląskiego. Naszych pracowników dobieramy tak, żeby nie mieli żadnego problemu z dojazdem do obiektu danego klienta. 

2. Czy zapewniacie swoje środki higieniczne?

Oczywiście, dobieramy środki czystości tak żeby były jak najlepsze dla obiektu i pomieszczeń, które sprzątamy. Dysponujemy środkami, które są przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla naszych pracowników.

3. Z kim mogę się kontaktować w razie pytań, sugestii czy rozwiązywania problemów?

Osobą kontaktową dla klientów jest Koordynator kontraktu, który opiekuje się danym obiektem i sprawdza jakość pracy wykonywanej przez ekipę sprzątającą. Koordynator kontraktu bezpośrednio podlega pod Regionalnego Kierownika Sprzedaży, który z kolei odpowiada przed Dyrektorem Sprzedaży całej naszej firmy.