Firma sprzątająca w Tarnowie

Firma sprzątająca w Tarnowie z doświadczeniem

Czysty Efekt to firma sprzątająca w Tarnowie, która na rynku usług czystościowych w działa już od 30 lat. Dzięki świadczeniu usług sprzątających w Tarnowie już od tylu lat, wiemy czego potrzebują nasi klienci, jakie mają wymaganie, ale też na co my jako firma sprzątająca powinniśmy zwrócić uwagę.

Przeszkolony personel sprzątający

Firmy sprzątające w Tarnowie i nie tylko oferują klientom różnorakie usługi dodatkowe. Czysty Efekt stawia przede wszystkim na ludzi, swoich pracowników. Nasze ekipy sprzątające posiadają wiedzę i odpowiednie przeszkolenie. Osoby dedykowane do sprzątania specyficznych miejsc, które rządzą się swoimi prawami i procedurami mają zawsze aktualne certyfikaty czy zaświadczenia potrzebne do wykonywania pracy w danym miejscu.

Nasz personel sprzątający regularnie poszerza swoją wiedze np. na temat środków chemicznych, ich wykorzystania i dozowania. Wykonując usługi sprzątające w Tarnowie dla różnych branż zdajemy sobie sprawę, że musimy być elastyczni, a nasze osoby sprzątające dobrze zaznajomione z zasadami sanitarnymi, bezpieczeństwa czy wewnętrznymi, które panują na danym obiekcie.

Potrzebujesz ofertę? +48 507 285 162

Natychmiastowe zastępstwo pracownika

Natychmiastowe zastępstwo pracownika to priorytet firm sprzątających w Tarnowie.

Czysty Efekt dzięki rozbudowanej siatce pracowników ma możliwość błyskawicznie reagować na nieobecność pracowników. Dobrze wiemy jak absencja jednego z pracowników może pokrzyżować plan pracy całej ekipie sprzątającej. Zdajemy sobie także sprawę, że jest to niekomfortowe również dla naszego klienta i potrafi zaburzyć funkcjonowanie biura czy magazynu.

Elastyczna firma sprzątająca w Tarnowie

Czysty Efekt świadczy swoje usługi sprzątania w Tarnowie przez 24 godziny na dobę, 7 razy w tygodniu. Harmonogram prac naszych zespołów sprzątających jest zawsze dopasowany do tego jak funkcjonuje przedsiębiorstwo czy obiekt klienta.

Pracujemy w godzinach otwarcia biur, hal czy magazynów klientów, ale także w nocy, kiedy już nikogo nie ma w budynku.

Nierotująca kadra

Ważne dla nas jest także to, żeby klient po przedstawieniu swoich wymagań względem naszej ekipy sprzątającej w danym miejscu nie musiał już więcej tego robić, tylko mógł zajmować się swoimi obowiązkami. Dlatego pracownicy naszej firmy sprzątającej w Tarnowie po poznaniu specyfiki pracy u konkretnego klienta zostają z nim już na stałe, dzięki czemu nie musimy za każdym razem tłumaczyć zasad i obowiązków pracy na danym obiekcie. Takie rozwiązanie jest korzystne nie tylko dla naszego klienta, ale także dla pracowników Czystego Efektu, którzy dobrze znają reguły panujące w swoich miejscach pracy.

Zastępstwo pracownika

Nierotująca kadra

sprawdzony-serwis

Sprawdzony serwis

1. Chce skorzystać z Państwa usług, jak się z Wami skontaktować?

Najlepiej wysłać do nas maila na adres: biuro@czystyefekt.pl lub zadzwonić:  507 285 162

I opisać jak najwięcej szczegółów dotyczących usługi, którą mamy wykonać. Nasz Opiekun Klienta na pewno się z Państwem skontaktuje. 

2. Czy posiadacie ubezpieczenie?

Oczywiście, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom posiadamy wielomilionowe ubezpieczenie OC naszej działalności. Jeżeli macie Państwo więcej pytań odnośnie do tego tematu to nasz Doradca rozwieje wszelkie wątpliwości.

3. Czy posiadacie swoje maszyny?

Tak jako firma sprzątająca w Tarnowie dysponujemy maszynami do różnego rodzaju prac. Mamy automaty szorująco-zbierające do czyszczenia posadzek, zamiatarki, których można używać i na zewnątrz i wewnątrz budynku, odkurzacze komercyjne, itp. Maszyny zawsze dobieramy pod konkretne prace, które mają być wykonywane na danym obiekcie.