Wyceń Sprzątanie!

Telefoniczny Konsultant ds. Wsparcia Działu Handlowego

Kraków, Czyżyny
Pełen etat
Umowa Zlecenie
Koniec rekrutacji: 31/07/2024
Od Zaraz
Rodzaj pracy: Hybrydowa
Opis stanowiska:
Umawianie spotkań z Klientami,

Pozyskiwanie Klientów dla Działu Handlowego za pomocą mailowego oraz telefonicznego docierania do Klienta,

Wprowadzanie danych do systemu Comarch Optima,

Wyszukiwanie, weryfikacja oraz tworzenie baz danych Klientów do kontaktu.
Nasze wymagania:
Aktywny status studenta,

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Komunikatywność,

Dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
Dofinansowanie do opieki zdrowotnej oraz indywidualnego ubezpieczenia na życie dla Ciebie oraz członków Twojej rodziny,

Kartę sportową,

Możliwość rozwoju w strukturach Działu Handlowego.

Masz jakieś pytania?
Zadzwoń do naszego działu HR:

crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram