Sprzątanie biura i hali przemysłowych jednocześnie

Klient: Firma logistyczna

Zadana Czystego Efektu: utrzymanie czystości części biurowej, hali przemysłowej z taśmami transportowymi oraz całoroczne utrzymanie wielohektarowych placów manewrowych oraz trawników 

Z czym musieliśmy się mierzyć podczas tego zlecenia?

  • Zazwyczaj pracując z danym klientem jesteśmy odpowiedzialni za wszystko, czyli sporządzamy plan sprzątania, dobieramy ekipę sprzątającą, nasze maszyny i środki czystości. W tym przypadku klient dysponował już swoimi maszynami, dlatego na czas trwania kontraktu zdecydowaliśmy się je dzierżawić. Czysty Efekt był zatem odpowiedzialny za dopasowanie pracowników i dostarczenie chemii, która została dobrana razem z dostawcą maszyn.
  • Nasze ekipy sprzątające pracują 24h na dobę i dostosowują się do wymogów czasowych klienta. W tym wypadku sprzątaliśmy w godzinach pracy naszego klienta, czyli od 6.00 do 14.00. Nasi pracownicy musieli wykazać się dużym wyczuciem, tak aby swoimi obowiązkami nie przeszkadzać w pracy innym, a jednocześnie doprowadzić swoje zadania do końca. 
  • W trakcie pracy korzystaliśmy z zamiatarki zewnętrznej, automatu szorująco-zbierającego, a także traktora komunalnego do koszenia i odśnieżania. 
  • Do naszych obowiązków należało także mycie okien. Wybraliśmy tutaj wodę osmotyczną, która jest miękka i doskonale zmywa brud nie pozostawiając przy tym smug ani zacieków. W tym przypadku użyliśmy szczotek umieszczonych na kiju teleskopowych, do których doprowadzana jest woda osmotyczna.
  • Szczególną uwagę musieliśmy zwrócić na czyszczenie posadzki w hali przemysłowej, tutaj dobór odpowiednich środków czyszczących był kluczowy. Zapraszamy na bloga, gdzie w artykule Posadzki przemysłowe- oczko w głowie Twojej ekipy sprzątającej tłumaczymy, dlaczego ich regularne sprzątanie i konserwacja są takie ważne.

Udostępnij
pattern case study v2
Preview post
Kultowe miejsce w Krakowie zmieniane przez ekipę Czystego Efektu
Next post
Jesteśmy na LINKEDIN!
linkedin 2