Czyszczenie i mycie elewacji

10635849_781568055213994_1421770705263763131_n 10636337_781564615214338_4942323721292941474_n

W ramach naszej oferty proponujemy kompleksowe usługi związane z utrzymaniem należytego wyglądu elewacji. Przede wszystkim wykonujemy czyszczenie i mycie elewacji oraz wszystkie inne prace włączając w to malowanie i impregnację. Prace wykonujemy przy użyciu technik linowych, rusztowań, zwyżek lub podnośników. Dysponujemy własnym sprzętem, doświadczoną ekipą i transportem.

Oferowane usługi to między innymi:

mycie i czyszczenie elewacji

usuwanie glonów i alg

impregnacja i zabezpieczenie przed glonami

malowanie elewacji

usuwanie grafffiti

mycie ciśnieniowe

Regularne mycie i czyszczenie elewacji pozwala znacznie ograniczyć częstotliwość remontów i malowania elewacji.

Bardzo ważne – budynki z bardzo modnych obecnie alucobondów, aluminium i innych okładzin oraz posiadających dużą ilość szkła na elewacji powinny być myte minimum raz na 6 miesięcy. W przeciwnym razie, szczególnie w Małopolsce (Kraków) i na Śląsku dochodzi do nieodwracalnych uszkodzeń w szkle i strukturze okładzin.

Obsługujemy zlecenia na terenie całego kraju, w szczególności Polskę południową: Kraków, Katowice, Śląsk, GOP.

 

 

Dlatego My!:

  • 1. Jesteśmy specjalistami. Prowadzone przez nas prace opierają się na doświadczeniu, świetnie wyszkolonej kadrze oraz nowowczesnych technologiach. Dysponujemy unikalnymi środkami oraz pokaźnym parkiem maszynowym.
  • 2. Nie ma zadań niemożliwych. Podejmujemy się zadań trudnych i nietypowych. Lubimy przecierać szlaki i czyścić coś jako pierwsi.
  • 3. Bezpieczeństwo i podnoszenie kwalifikacji. Prace prowadzimy z użyciem zwyżek, rusztowań, podnośników bądź technik linowych. Wszyscy nasi pracownicy posiadając wiedzę, przeszkolenie oraz odpowiednie dokumenty pozwalające na prace na wysokości.

Jak usprawniamy utrzymanie czystości?

Redukcja kadrowo-płacowa.

Przeniesienie usług utrzymania czystości do firmy zewnętrznej pozwala zapomnieć o zwolnieniach lekarskich, urlopach i pracownikach na zastępstwo przy jednoczesnej obniżce kosztów.

Skupienie na biznesie.

Pracownicy odpowiedzialni za administrację i czystość mają więcej czasu na inne zadania. Nie tracą go na tłumaczenie tych samych zadań czwartej pani sprzatającej w miesiącu

Czysty outsourcing.

Przestajemy martwić się o pracowników, zapasy materiałów higienicznych, środków czystości, mopów i wielu innych rzeczy zupełnie nieistotnych z puktu widzenia podstawowego biznesu.

Redukcja kosztów.

Pozwalamy znacznie obniżyć koszty sprzątania poprzez zastosowanie sprawdzonych metod sprzątania, profesjonalną chemię, efekt skali oraz dofinansowanie pracowników.

Dlatego My!

Czysty Efekt. Jakość. Czystość. Bezpieczeństwo.

Nasza kadra wie co się stanie jak dyszę strumieniową z ciśnieniem 250 bar przyłożymy do czyszczonego piaskowca. Co więcej, wiemy co się może stać jak przyłożymy agregat z 2500 bar ! Potrafimy dużo i robimy to dobrze - wybierając nas wybieracie Czysty Efekt.

Najnowsze realizacje

Idzie zima

Winter is coming a tak na poważnie pamiętajcie o bezpieczeństwie! Odśnieżajcie dachy z naszą pomocą.

Mycie specjalistyczne – cement

Ciągnik ten służył przez wiele lat przy budowie dróg i autostrad. W tym czasie został oblepiony warstwą asfaltu i cementu. Co prawda chwilę to trwało, ale Klient przecierał oczy ze zdumienia

Wszystkie