Sprzątanie zakładów przemysłowych

Maszyny sprzątające przemysł ciężki Usługi sprzątające przemysł lekki

Zachowanie czystości w budynkach przemysłowych, przy jednoczesnym utrzymaniu ciągłości produkcji, jest kwestią istotną dla właściwego funkcjonowania każdego zakładu. Mając na uwadze zadowolenie i wygodę naszych klientów, podczas prac na terenie przedsiębiorstw specjalizujących się w przemyśle ciężkim lub lekkim, sięgamy wyłącznie po najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu sprzątania.

Zlecenia realizujemy w sposób kompleksowy, korzystając z urządzeń czyszczących przystosowanych do pracy na terenie zakładów przemysłowych. Skutecznie pozbywamy się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń zarówno w samym sercu zakładu, jak w budynkach oraz na terenach przyległych. W tym celu korzystamy z niezawodnego sprzętu sprzątającego, m.in. z zaawansowanych technologicznie zamiatarek oraz szorowarek przystosowanych do czyszczenia powierzchni przemysłowych. Te nierzadko charakteryzują się uciążliwymi, trudnymi do usunięcia zabrudzeniami z olejów, smarów i innych substancji stosowanych przy procesie produkcji. Stąd też tak ważne jest, aby urządzenia tego typu były przystosowane do specyficznych warunków panujących w zakładach, czy to przemysłu lekkiego czy ciężkiego.

Sprzątanie zakładów przemysłowych z użyciem nowoczesnego sprzętu

Chcąc podkreślić, jak ważne jest dla nas, aby prace sprzątające zlecone na terenie zakładów przemysłowych wykonane zostały jak najdokładniej, prezentujemy krótką charakterystykę stosowanych przez nas rozwiązań.

Nowoczesne zamiatarki znajdujące się w wyposażeniu naszej firmy przystosowane są do pozbywania się uciążliwych zabrudzeń z powierzchni każdego typu, zarówno drobnych pyłów, jak i odpadów stałych. Maszyny te sprawdzają się w miejscach o dużych wymaganiach względem czystości. Wydajna praca urządzeń oraz ich wielofunkcyjność ułatwiają nam realizowanie zleceń na terenie zakładów wielkopowierzchniowych: od 2000 do nawet 100 000 m2.

Czyszczenie powierzchni przemysłowych odbywa się również przy użyciu automatów szorująco zbierających, są to maszyny przeznaczone do czyszczenia powierzchni twardych. Są na tyle wydajne i skuteczne, że można je stosować do sprzątania podłóg w dużych zakładach dochodzących do 30 000 m2 powierzchni.

Doświadczenie i wyszkolona kadra

Dysponujemy przeszkoloną kadrą, która posiada wiedzę niezbędną do tego, aby doprowadzić zakład do właściwego porządku. Ponadto stosujemy preparaty do mycia specjalistycznego, odpowiednio dopasowane do rodzaju występujących zabrudzeń oraz typów czyszczonych powierzchni. Jednocześnie dbamy przy tym o bezpieczeństwo zarówno naszych, jak i Państwa pracowników, stosując wyłącznie atestowane środki czyszczące. Zyskujemy pewność nie tylko tego, że wnętrza budynków oraz tereny przyległe zostaną doprowadzone do czystości, ale także tego, że będą Państwo w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

W ramach usługi sprzątającej zajmujemy się realizacją następujących zadań:

  • mycie i czyszczenia specjalistyczne,
  • mycie linii produkcyjnych,
  • renowacja podłóg, posadzek i innych powierzchni,
  • usuwanie polimerów,
  • ręczne oraz mechaniczne doczyszczanie podłóg,
  • czyszczenie trudno dostępnych przestrzeni,
  • doczyszczanie maszyn,
  • mechaniczne zamiatanie hal produkcyjnych, placów oraz parkingów,
  • mycie elewacji oraz kostki brukowej.