Sprzątanie biur Kraków

baner_111

Sprzątanie biur

Prace porządkowe wykonujemy zarówno cyklicznie, jak i jednorazowo, w zależności od Państwa potrzeb. Oferujemy także serwis w zastępstwie. To Państwo decydują o porze sprzątania (dostępny również serwis nocny), częstotliwości czy zakresie wykonywanych prac. W ramach usługi kompleksowej dostarczamy artykuły higieniczne takie jak papier toaletowy, mydło itp. Używamy profesjonalnych, certyfikowanych środków czystości, które spełniają normy bezpieczeństwa oraz są przyjazne dla środowiska. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i Państwa potrzeby.

Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynowych

Oferta skierowana jest również do branży przemysłowej oraz przetwórczej. Rozumiemy jak ważna jest w niektórych sektorach sterylność produkcji czy przestrzeganie norm higieny pracy, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. W zależności od specyfiki obiektu, dostosowujemy dla Państwa optymalne rozwiązania. Nasz zespół składa się ze specjalnie przeszkolonych pracowników, którzy pracują na dostosowanym do potrzeb klienta profesjonalnym sprzęcie oraz certyfikowanej chemii.

Sprzątanie lokali usługowych i handlowych

Aby poprawić pozytywny odbiór lokalu usługowego, warto zadbać o jego nienaganną czystość. Klienci chętniej wracają do miejsc zadbanych i świeżo pachnących. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi dziennego serwisu oraz sprzątanie po godzinach otwarcia obiektu. W ramach serwisu dziennego, oprócz podstawowych prac porządkowych, zapewniamy szybkie reagowanie na nagłe losowe sytuacje.

W celu zapewnienia sprawnej obsługi używamy profesjonalnego sprzętu myjącego, w tym automaty szorujące i zbierające. Oferujemy również usługi polegające na zabezpieczeniu podłóg przed nadmiernym zabrudzeniem (polimeryzacja).

Sprzątanie osiedli i budynków wielorodzinnych

Oferta sprzątania budynków mieszkalnych obejmuje utrzymanie czystości wewnątrz budynków oraz serwis zewnętrzny. W ramach świadczonych przez nas usług posprzątamy części wspólne budynku (klatki schodowe, windy, garaże podziemne), tereny zewnętrzne (chodniki, drogi dojazdowe, parking) oraz tereny zielone wokół budynku (koszenie trawy, przycinanie żywopłotu). W zimie zadbamy o bezpieczeństwo mieszkańców odśnieżając na czas chodniki i podjazd. Całoroczna oferta naszej firmy zawiera także mycie elewacji, udrażnianie rynien, odśnieżanie dachów, usuwanie nawisów śnieżnych oraz zbijanie sopli lodowych. Komfort mieszkańców jest dla nas najważniejszy.

Ponadto wykonujemy:

  • polimeryzacja podłóg,
  • akrylowanie podłóg, posadzek
  • usuwanie polimerów
  • renowacja posadzek i podłóg
  • gruntowne doczyszczenie podłóg ręczne i maszynowe

 

Sprzątanie w 3 krokach:

  • 1. Metraż, częstotliwość, wizja lokalna. Są to podstawowe informacje, które pozwolą nam przygotować ofertę cenową. Podczas wizji lokalnej będzie możliwość zwrócenie uwagi na charakterystyczne i istotne elementy sprzątania Państwa obiektu. Wstępną efertę możemy przesłać jeszcze przed wizją.
  • 2. Kiedy sprzątać? Doradzimy jak najlepiej ułożyć grafik sprzątania, aby był spójny z charakterystyką Państwa działalności. Sprzątanie może odbywać się raz w tygodniu (lub nawet rzadziej) bądź codziennie przez 7 dni w tygodniu. Możliwe jest sprzątanie wcześnie rano, w ciągu dnia, wieczorem lub w nocy. Może odbywać się w obecności pracowników lub poza godzinami pracy.
  • 3. Dobry początek. W pierwszy dzień zjawią się u Państwa 3 osoby: opiekun klienta, kierowca (który będzie dowoził niezbędne środki chemiczne i sprzęt) oraz oczywiście Pani Sprzątająca, która będzie na stałe związana z Państwa obiektem. W przypadku choroby bądź urlopu osoba na zastępstwo będzie każdorazowo wprowadzana przez opiekuna obiektu, tak aby zmiana była dla Państwa niezauważalna.

Jak usprawniamy utrzymanie czystości?

Redukcja kadrowo-płacowa.

Przeniesienie usług utrzymania czystości do firmy zewnętrznej pozwala zapomnieć o zwolnieniach lekarskich, urlopach i pracownikach na zastępstwo przy jednoczesnej obniżce kosztów.

Skupienie na biznesie.

Pracownicy odpowiedzialni za administrację i czystość mają więcej czasu na inne zadania. Nie tracą go na tłumaczenie tych samych zadań czwartej pani sprzatającej w miesiącu

Czysty outsourcing.

Przestajemy martwić się o pracowników, zapasy materiałów higienicznych, środków czystości, mopów i wielu innych rzeczy zupełnie nieistotnych z puktu widzenia podstawowego biznesu.

Redukcja kosztów.

Pozwalamy znacznie obniżyć koszty sprzątania poprzez zastosowanie sprawdzonych metod sprzątania, profesjonalną chemię, efekt skali oraz dofinansowanie pracowników.

Dlatego My!

Czysty Efekt. Jakość. Czystość. Bezpieczeństwo.

Nasza kadra wie czym czym jest polimeryzacja podłóg i co to stripper. Odróżnia środki kwaśne od zasadowych i wie jak je stosować. Nie użyje szmatki do toalet do przetarcia kubka prezesa. Wybierając nas wybieracie Czysty Efekt.

Najnowsze realizacje

Idzie zima

Winter is coming a tak na poważnie pamiętajcie o bezpieczeństwie! Odśnieżajcie dachy z naszą pomocą.

Mycie specjalistyczne – cement

Ciągnik ten służył przez wiele lat przy budowie dróg i autostrad. W tym czasie został oblepiony warstwą asfaltu i cementu. Co prawda chwilę to trwało, ale Klient przecierał oczy ze zdumienia

Wszystkie